Sayfa 122/990 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 969 - 976 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. onca yapılan yatırım makine teçhizat kataforez boya tesisi kurmak kolay değil bunlar nere ye gitti fabrikada çürütülüyormu veya el altından nippon a al işlet değecek halleri yoktur.karışık bir durum 2011ve2012 hatta 2013 üretimleri baya iyiydi özellikle 2013de..

2. Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereç.San.A.Ş., Türkiye'de yerleşik Toyota Motor Europe Adapazarı Fabrikası'ndaki otomobil üretimleri için gerekli olan tüm gövde
    katoforez boyalarının Türkiye'de üretilmesi işini üstlenmiştir.
    Halen devam etmekte olan diğer OEM boyaların üteritim ve satışında olduğu gibi sözkonusu boyaların üretim ve satışı işi de Nippon Paint Co. (Japonya)
    ve Nippon Paint Boya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti ile olan know - how ve satış işbirliği anlaşmaları çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Sözkonusu boyaların fiilen
    üretim ve satışına 2012 yılının 2. Yarısından itibaren başlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla *duyurulur. Sözleşme 2013 ün 12. Ayında yapılan açıklama devam edildiği yönünde bu zamana kadar bir açıklama yapılmadığına göre devam ediyordur. Spk nın özel durum ve haftalık bülteninde haber olmadığına göre şirket faliyetlerini her yerde istediğ bir firma ile anlaşarak yaptırabilir.

3. Şirket Sayısı (8 adet)
    *** TSM Aşamasındaki şirketler sayfanın aşağı kısmındadır... ***
    Unvan Sicil No Müdürlük
    NİPPON BASKI ÇÖZÜMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 875264 İSTANBUL
    NİPPON BASKI ÇÖZÜMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 875264 İSTANBUL
    NİPPON DİZEL MOTORLU ARAÇLAR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 978150 İSTANBUL
    NİPPON EXPRESS İSTANBUL GLOBAL LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ 743416 İSTANBUL
    NİPPON İTR.HIRD.GIDA KIRT.LTD.ŞTİ. 1763-BUCA İZMİR
    NİPPON KALJI KYOKAİ İSTANBUL ŞB.MERKEZİ TOKYO JAPONYA 316468-264050 İSTANBUL
    NİPPON PAİNT BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 886035 İSTANBUL
    NİPPON PAİNT TURKEY BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 886035 İSTANBUL
    NİPPON PAİNT BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 12700 GEBZE
    NİPPON PAİNT TURKEY DENİZCİLİK BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 44000-5 İSTANBUL
    TSM Aşamasında Şirket Sayısı (0 adet)

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    onca yapılan yatırım makine teçhizat kataforez boya tesisi kurmak kolay değil bunlar nere ye gitti fabrikada çürütülüyormu veya el altından nippon a al işlet değecek halleri yoktur.karışık bir durum 2011ve2012 hatta 2013 üretimleri baya iyiydi özellikle 2013de..
    Mesela söyle düşünelim bulunduğu arazinin çok değerli olduğunu herkes biliyor kendilerinin fabrikanın ileride sorun olacağını düşünerekten başka bir fabrika kurma ihtimali yüksek sen dünya devlerinden birine boya vereceksin birgün fabrikanın ruhsatı iptal edileceğini bildiği halde üretimine bir çözüm bulmuş olmalı.bu işte hasan safa doğan türk anahtar konumda onun çalıştığı yer ve kişiler çbs ve nippon ortaklığı ile ilgili. Adresleri büyük ihtimallede sakarya taraflarında olmalı gebze bölgesinde sanayi kalkacağından fabrikaya yakın bir yerlerde üretim yapıyorlardır.

5. Burda üretim yapıyorlarmı yoksa dağıtım yerimidir bilemem bilenler varsa paylaşırsa iyi olur. İLETİŞİM
    Adres / Address : Tuzla Kimya Sanayicileri OSB, Melek Aras Bulvarı, No 19 Aydınlı, Tuzla, İstanbul
    Telefon / Telephone : +90 216 593 4520 (3 hat)
    Telefax : +90 216 593 4523
    E-mail : [email protected]
    Vergi Dairesi / Tax Office : Yenikapı
    Vergi No / Tax No : 6310762542
    Ticaret Sicil No /Register Number : 886035/0
    YÖNETİM KURULU
    Yönetim Kurulu Başkanı : H. Safa Doğantürk
    Yönetim Kurulu Üyesi : Mitsuo Yamada
    Yönetim Kurulu Üyesi : Minoru Iwamura
    GENEL MÜDÜR
    Adı Soyadı : H. Safa Doğantürk
    E-mail : [email protected]
    WEB
    Türkiye : www.nipponpaint.com.tr
    International : www.nipponpaint.co.jp
    Automotive : www.nipponpaint-automotive.com Hem yönetim kurulu başkanı hemde genel müdür çbs yi temsilen ordadır ve nippon çatısı altında faliyet gösteriyorlar

6. çbs izaguard üretimi nerde yapıyor sakarya tarafında olabilirmi varmı bilgin.erkurt ile yapılan ortaklık üretim yeri adresi olabilirmi..

7. Olabilir.erkurt un nerde üretim yaptığını bilmiyorum oto izolasyon işlerini yaptığına göre sonuç ta bilgi ve imalat ile ilgili işbirliği olabilir.ortaklıklarıda var neden olmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs izaguard üretimi nerde yapıyor sakarya tarafında olabilirmi varmı bilgin.erkurt ile yapılan ortaklık üretim yeri adresi olabilirmi..
    Akant iyi düşünmüşsün erkurtun fabrikası toyota ya çok yakın ve hazır kurulu tesisler, üretim yeri bakımından da 30 dönüm büyüklüğüde oldukça iyi

Sayfa 122/990 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •