Sayfa 141/990 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bu yazıdan haberim var.o zaman bende bu son pragrafı okuduğumda heyecanlanmıştım.daha sonra ögrendiğime göre dediğiniz gibi printaş zaten mkk da üye ve bu durum devam etmektedir.aslında çıkarmamız gereken gerçek anlam şudur; herhangi bir şirket borsaya gireceği zaman hisselerini mkk da kaydileştirmesi lazım buda zaman olarak bayağı bir süre alıyor hemde bu aşamayı geçmek için bayağı bir enerji harcanıyor.oysa biz şimdi bizim yetkililer tekrar borsaya başvuru yapmak isteseler sadece kayıtları olumlu yönde gelişmiş bir izahnameyle basit bir şekilde borsaya döner

2. Akant sağol ben olaya bağlı ortakları nı borsaya aldırmaya çalışıyordur bu yüzden fazla detaylar olduğunu düşündüm hepsi gurup şirketi bağlı ortakları nı borsaya aldırıyorsa sınırlı bir bilgi de olabilir. Gerçektende kayıt işlemleri belki olabilir.

3. Turbulans kusuruma bakma akant yazdığım için

4. Bunlar için borsada ayrı bir pazar açılmalı tahtası kapanan ve batmayan bilançosunda öz sermayesi olan şirketler için ayrı bir pazar kurulmalı ve para basılmalı neden para basılmalı büyük ihtimal yatırımcıların paraları buhar olmuştur karşılığı yoktur Borsada bunun karşılığının basılması gerekir bu da Merkez bankası ile ilgili bir durum en az 10 15 şirket bu durumda hesaplarsak belki 100 milyon doları bulabilir borsa istanbul un yatırımcılara olan borcu buda merkez bankasının para basması durumu oluşturur yani sizin ve benim gibi küçük yatırımcıların yapması gereken iktidarı bu paraların ödenmesi konusunda baskı yapmaktır borsa istanbul da bunların karşılığı kalmamıştır merkez bankası bu parayı basmadan borsaya hiç biri dönemez bence

5. 5 yıl önce bu günden sonra son seansı ve karanlık odaya gittiğimiz günün arefesi.umarım senin beklentilerin olur 2 onur 2..

6. İnşallah cümlemiz için hayırlı umutlu mutlu sağlıklı nice güzel yılar olması dileğiyle .

7. 2019 inşallah beklentilerimizin artık karşılandığı son yılımız olsun.mümkünsede biraz çabuk.hayat geçiyor yolun yarısını geçtik, yarın burda olurmuyuz olamazmıyız bilinmez.ama herşeyden önce sağlık.
    HUZURLU MUTLU YENİ YILIMIZ OLSUN

8. Ne zaman öleceğimizi bilsek ne olurdu?

https://m.youtube.com/watch?v=D89_owZDRjo

Sayfa 141/990 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •