Sayfa 142/991 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Hiç iyi olmazdı.hatta çok kötü olurdu.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hiç iyi olmazdı.hatta çok kötü olurdu.
    O zaman çbs pirintaş için üzülmeye gerek kalmazdı.Geride sağ kalanlar herkes kendi başının çaresine bakmak zorunda kalırdı.Hayatın tadı kalmazdı ama üzülecek hiçbirşeyi de umursamaz olurduk.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    O zaman çbs pirintaş için üzülmeye gerek kalmazdı.Geride sağ kalanlar herkes kendi başının çaresine bakmak zorunda kalırdı.Hayatın tadı kalmazdı ama üzülecek hiçbirşeyi de umursamaz olurduk.
    İnsanlar üzelmek içinde sevinmek içinde sebep bulurdu fakat ölüm çok farklı bilmediğin bir além ve ahiret inancı olanlar bunu atlatabilir. Babam ak ciğer kanser olduğunda bu piskoloji beni bayağı yıpratmıştı. Hayatın tadı kalmazdı doğru ve hergünde üzülürdün .

4. Arkadaşlar ben Bysan ve Prtas mağduruyum, yıllardan beri bende sizle birlikte Printaşın keyfinin gelip tekrar borsaya dönmesini bekliyorum.Bysan 2008'de iflas etti burada 20000 TL param gitti.Bugün bir arkadaşım bahsetti borsaya kayıtlı firmalarda iflas dahi etseler değerli kağıt bedeli diye bir para varmış lot başına olacak şekilde önce bunu yatırırlarmış.Az önce ziraat yatırımı aradım,konuştuğum kişi isteğinizi not aldım bu konudan bilgim yok böyle bir şey varsa biz size geri döneriz dedi.Ben böyle bir şey varsa Bysan için başvurmak istiyorum.Bu konuda bilgisi olan yardım edebilir mi.

5. memsa kota geri dönmüş .....
    prtas ................................

6. darısı printaş a diyelim.

7. 2019 Yılında bam başka bir ÇBS olması dileğiyle...

8. yeni bir yıl yeni bir beklenti umarım muhteşem bir dönüş olurda burda bekleyen kişilerin yüzleri 2019 da güler.

Sayfa 142/991 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •