Sayfa 152/989 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bu borçlarla ilgili yapılandırma konusunda bir fırsat daha verildi yanılmıyırsam bu ay sonuna kadardı. Belki bunada gerek kalmadı ödemişte olabilir. Ama ticaret adamı fırsatları değerlendirmek ve öz kaynaklarını güçlü tutmak için yapılandırmadan faydalana bilir.

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 merakımdan üç firma var müdahil vakıflar.petrol ofisi aş.girişim a.ş bu firmalar diğer müdahillerden dışında hareket ediyor .bunlara borçlu şirket hangisi ne kadar borç var .önemli nokta bu bence diğerleri borça batak şirketlerden alacakları var onlara buz gibi soğuk su benim görüşüm.bu şirketlerle varmı araştırman.
    Lbt varlık rct varlık girişim varlık şimdide güven varlık anlaşılan bu 10 milyon dolar kredi kartı gibi şirketin eline yapıştı kurtulamıyor yada .

3. benim merakım girişim a.ş olan borç son bilançoda toplam 12 milyon usd borçtan bahsediliyor eğer bu şirketle bir mutabakata gidildi ise dediklerin kısa sürede gerçekleşir diye tahmin yürütüyorum.ödenmeyecek büyük borçu yok çbs boyayı isim hakkı ile satsa arsayı bile satmasına gerek kalmaz benim tahminim.

4. Patron çok büyük oynuyor olaylara tamamen hakim nasıl düşünürsek düşünelim bütün yollar hep ona çıkıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Patron çok büyük oynuyor olaylara tamamen hakim nasıl düşünürsek düşünelim bütün yollar hep ona çıkıyor.
    isterse hakim olmasın yoksa şirket patronu her an değişir diye düşünüyorum.sanki yüklü borçlanma ipotek gibi birileri tarafından alınmış önlem tahsisli sermaye arttırımı yüklü borç hep şaibeli benim teorim gün ola hayır ola umarım bu fırsatları kaçırmaz bizlerde mutlu sona ulaşırız..

6. Hakim konusu yok artık diyeğim ama öyle şirket lerin iflası ve şuana kadar tasfiye müdürlüğünden bir açıklama gelmemesi yoksa boçlar ödendide iflasın temyizi veya iflasın kapatılması için mi uğraşıyorlar diye düşünmeden duramıyorum. Büyük oynuyor çok büyük akıl sınırlarını zorluyor.

7. Birde bu tahsisli konusu bir açığa çıksa adama saçını yoldurur. Kel bırakacak bizi bu yaşta.

8. benim.tarafta yok sıkıntı yanlarda kaldı dönerse tekrar nadasa bıraktığımız yerleri ekime veririz

Sayfa 152/989 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •