Sayfa 153/986 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Ayna ya her baktığımda er meydanı daha büyümüş gibi geliyor.

2. 2 onur 2 aslında hep iyi seneryo yazıp belki başkaların hakkına mi giriyoruz . belki kişiler suç duyurusunda bulunacak belki dava açacak .çokmu iyimser olduk.kendi adıma benim düşüncelerim tamamiyle teori mantık yürütme.suç duyurusu dava açacak arkadaşlara engel olup. bunların günahlarına bende vebal almıyım. yazılarımdan kesinlikle olumlu algılanmasın hayat ince bir çizgi.

3. 2018 blançoları gelmez ve olumlu bir gelişme olmazsa spk biste yazacağım bilgi şikayet baş vurusunundan sonra gereken ne varsa yapacağımdan emin olabilirsin ben veya senin yazılarının tamamen umutlarımız ile ilgili kimse benim yazılarımdan etkilenmesin gereken neyse onu yapsın ben 2. Dönemle ilgili beklentilerim olmazsa yaptığım başvurulardan cevap alamadığımı anayasa mahkemesine kadar taşıyacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 aslında hep iyi seneryo yazıp belki başkaların hakkına mi giriyoruz . belki kişiler suç duyurusunda bulunacak belki dava açacak .çokmu iyimser olduk.kendi adıma benim düşüncelerim tamamiyle teori mantık yürütme.suç duyurusu dava açacak arkadaşlara engel olup. bunların günahlarına bende vebal almıyım. yazılarımdan kesinlikle olumlu algılanmasın hayat ince bir çizgi.
    Akant merak ettim karamsar gibisin karanlıkta kalmak zor uzun zaman oldu ışıkları kim yakacak göreceğiz .Bir yerde düğme duruyorda bakalım kim basacak.yok, yok, yok, var, var, var, var, orda bu karanlık bitecek.

5. Nasıl bir durumdur inanılır gibi değil yaa.çalışanı maaşını ve geçmiş hakeşini alamıyor.hammadde tedarikçisi alacağını alamıyor.devlet vergi alacağını ve sgk primini alamıyor.bankalar verdikleri borçları geri alamıyor.ne biliyim bakkalı sucusu elektrikçisi gazcısı tamircisi daha sayabileceğim bir sürü alacaklı alacağını alamıyor.daha bizi saymıyorum bileeeee.ama kardeşim gel gör ki bu mevcut durumda ya allah rızası için bir ses bir dedikodu bir söylenti yada bir bir bir ne diyim diyemiyorum yaaaa bir haber çıkmazmı yaa.allah allah sanki haşaa devletmi oldu bunlar ya en ufak bir sızıntı yok.yeminle söylüyorum hiç sayğısılık yapmıycam sadece avuçların acıyana kadar Çavuşoğullarını alkışlıyorum ve her türlü övgüyü hakediyorlar.

İşte beni ümitlendiren tablo bu..hiç bir şey bunca yıl geçmişken hala ortaya çıkmış değil biz hiç bir öngürüye sahip değiliz.neler oluyor neler duyacağız.nedir bu yıllardır devam eden sır.kimse bu kadar bekleyemez zaten bekletmezler..YTD.

6. İşte bütün mesele bu en ufak sızıntı yok iflas var tasfiye yok alacaklı var alan yok borç var ödeyen yok bu olaylar hiç normal değil komplo teorileri üretmek istemiyorum ama kesin sonucu başlangıcından da daha büyük bir durum seziyorum yeniden doğmak gibi eğer hesaplarım doğru ise tahminlerim tutarsa duvarlardan uzak durmak lazım aktaşta denizli camda yaşadıklarım geliyor aklıma.

7. Denizli cama eyvallahda umarım aktaş olmayız)..
    Ama bir film var sanki inşallah yakında vizyona girer ve bizlerde bu senaryoda oluruz.

8. Sonu kötü oldu kottan atıldı ama kanun kapsamında hala hayatta ve ortaklık hakları devam ediyor. Bu sinemada yok printaşlar bir vizyon tarihini açıklasa alıştıra alıştıra iyi olur kemerleri değil de aklımızı bağlıycak birşey icat etmek lazım.neme lazım uçar muçar bize akıl lazım.

Sayfa 153/986 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •