Sayfa 164/990 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Damara yaklaşmış bence zaman daralıyor bir şeyler yapmak zorundalar yoksa iş çiddi yaşlanınca mapus damıda çekilmez .bence inceldiği yerden kopsun yazık bunca insanın hayalleri umutları ile oynamasınlar adalet neyse yerini bulsun.biz zaten kaybetmişiz çeklerimiz var kasadabakım parasıda ödüyoruz..tüccar gibi ona güvenip işte yapamıyoruz .çekin sahibi rak amcada değil olamazda eğer bunlar inceleniyorsa her evrakları kayıt altındaysa 2 onur 2 ye katılırım bir çok ortaklıklar olabilir tosunlarımız olur yavrular olur ama bunlara kaldıysa zor .

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    bu yazıyı hayal meyal hatırlar gibiyim sonucu hakkında bilgim yok 2013ten buyana bir şey olmadığına göre savcılık dava açmaya gerek görmedi. Benim düşüncem daha çok spk 2017 1.ve6. Ayda yapılan suç duyruları savcılık ne yaptı asıl haber bunlarda . Bunlardan nasıl haber alabiliriz. Konular ciddi ihbar değil suç duyrusu.
    hep iyi tarafından bakıyorsun güzel bence bunları bilmemen ne biliyim onur kardeş garip geldi bana ..işimiz pek kolay değil bence ..

3. Detaylı olarak yazınca hatırladım burda konu bireysel alacak davası olması gerekiyor alacağı için dava açılıyor. Daha önceki yazında ayak oyunları demiştin bende aynen öyle diyorum patron en ince ayrıntıyı kadar düşünmüş şirketi alacağını almaya giden masa sandalye buluyor almak isteyen alacaklı alabilir. Fakat çekmecede ki hisselere haciz getiremiyorlar bunlar bir düşünce bunların başına geleceğini biliyordur.hileli iflas konusu para aktardığı şirketler kendi bağlı şirketleri olduğu için de bir şey yapamıyorlar karşılığı olduğu için karşılığı sözleşmede yazılanları savcı okuyunca iddalar asılsız kalıyordur ticari sır kapsamına giriyorsa da konuşamıyorlardır bence zaman içinde bunlar yavaş yavaş ödeniyor şirketlerin özkaynaklarının erimesi hileli iflas değil yatırım giderlerinde doğan açıklar blançoya zarar yazılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Damara yaklaşmış bence zaman daralıyor bir şeyler yapmak zorundalar yoksa iş çiddi yaşlanınca mapus damıda çekilmez .bence inceldiği yerden kopsun yazık bunca insanın hayalleri umutları ile oynamasınlar adalet neyse yerini bulsun.biz zaten kaybetmişiz çeklerimiz var kasadabakım parasıda ödüyoruz..tüccar gibi ona güvenip işte yapamıyoruz .çekin sahibi rak amcada değil olamazda eğer bunlar inceleniyorsa her evrakları kayıt altındaysa 2 onur 2 ye katılırım bir çok ortaklıklar olabilir tosunlarımız olur yavrular olur ama bunlara kaldıysa zor .
    Bu olayların unutulması örtpas edilmesi ben mümkün değil konunun içinde olanlar spk bist mkk şirketlerin ortakları silkeliye bildiklerini silkelediler kötü düşünmek istemiyorum ama yönetmeliklere uymazlar vede uygulamazlarsa imtiyazlar varsa kanunlardan kaynaklanan şartlara uymazlarsa şahsım adına ben alacaklı değilim borsacıda değilim ben ortak olarak yasalar ne gerektiriyorsa yapacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Bir iş insanı için çok olumsuz ve sıkıntılı bir durum.tüm fikirlerim şu anda değişti.bu dava sonucu ne çıkacak ihtimali ile ilgili hareket ediliyor olabilir.sanırım bizim akibetimizide belirleyebilir bu hileli iflas dava sonucu.çünkü hiç istemem allah korusun ama hapse kadar gidecek bir son dahi olabilir.umarım yönetim bu durumu savuştururlar.biz neler düşünürken görüldügü üzere mahkemenin giyotini boyun etrafında dolanıyor.kolay değil.inşallah hep beraber atlatırız.
    Ben bir çıkış yolu bulduğuna inanıyorum spk uyarısını yaptı para için bu durumlara kimse düşmek istemez anladığım kadarıyla şahsi varlıkları kendilerine yeter şirketin varlıklarına da hukuk çerçevesinden yaklaşıyor olmalılar yoksa başlarına gelecekleri biliyordurlar devletin adeleti değişmez memurları değişir. Biri imtiyaz tanırsa diğeri gelir alır.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    bu olayların unutulması örtpas edilmesi ben mümkün değil konunun içinde olanlar spk bist mkk şirketlerin ortakları silkeliye bildiklerini silkelediler kötü düşünmek istemiyorum ama yönetmeliklere uymazlar vede uygulamazlarsa imtiyazlar varsa kanunlardan kaynaklanan şartlara uymazlarsa şahsım adına ben alacaklı değilim borsacıda değilim ben ortak olarak yasalar ne gerektiriyorsa yapacağım.
    biz ortağız zaten ama söz sahibi değiliz benim düşünecek bir durumum yok. Yönetici olan onlar yönetim kurulu hesap verecek onlar zaten kanun karşısında ve ilahi adalet te . Ben onlara güvenip yatırım yapmışım,onlardan alacaklı olan benim .ben rahatım .

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    ben bir çıkış yolu bulduğuna inanıyorum spk uyarısını yaptı para için bu durumlara kimse düşmek istemez anladığım kadarıyla şahsi varlıkları kendilerine yeter şirketin varlıklarına da hukuk çerçevesinden yaklaşıyor olmalılar yoksa başlarına gelecekleri biliyordurlar devletin adeleti değişmez memurları değişir. Biri imtiyaz tanırsa diğeri gelir alır.
    umarım adaletli memurlar gelir..

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    umarım adaletli memurlar gelir..
    Biz güvendik ve yatırımımızı yaptık ben güvenimi kaybetmek istemiyorum güvene herkesin ihtiyacı ilk önce ali beye sonra devlete sonra Allahın adaletine güveniyorum. Bu dünya olmazsa ahirette alacağıma inanıyorum inşallah ahirete kalmaz bizde burdaki hesapları kapatıp huzura öyle çıkarız.

Sayfa 164/990 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •