Sayfa 174/986 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7888 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hedefi görmene şu şekilde yardımcı olmaya çalışayım.((çbs holding(çbs gayrimenkul+belco+belsan)+?+?))......((çbs boya(onalt gurup+erkurt holding)+?+?+?))......((çbs printaş(çbs oto boya + çbs matbaa)+(nippon +sun chemical)+?+?+?)) bunların değerleme raporları sonucu defter değeri+piyasa değeri(halka arz fiyatı) bunu hesaplamak bizim için çok zor printaşın son defter değerinin çok üzeride olacaktır bence senin yaptığın tahmin benim için olamayacak bir tahmin değil geçmişinde bu şirketin yaşandı şimdi fazla hayal kurmak hayalcilik olmaz diye düşünüyorum.
    tosuncuğu yer yokmu canlı ve kanlı gözüken sadece o var..bunlar ne biliyim soru işaretleri dolu..

2.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın onur, bu arada ito kayıtlarda çbs satış paz aş tertemiz.çbs oto boyada takyidat yok sadece aidat ödememiş.diğer holdin boya ve printas da hem takyidat var hemde aidat ödememış
    aynı açıdan bakıyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aynı açıdan bakıyoruz.
    Kusuruma bakmayın takyidat olmayanları görünce herhalde sevinçten dikkatim dağıldı haklısınız .

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tosuncuğu yer yokmu canlı ve kanlı gözüken sadece o var..bunlar ne biliyim soru işaretleri dolu..
    +ların yerine konulabilir. Renk araç kiralama mikrotaş mikronize var. Belsan , ppve p mühendislik Bunlara bağlı ortaklıklar şirketler olabilir.

5. Çbs gayrimenkul hakkında bilgisi olan varmı gebze ticaret odasına kayıtlı sorgulama yapamadım.

6. yeniden dirilişin fitili bence tosuncuk ve kıbrıstan ateşlenecek burdaki dağıtım ve pazarlama işi yine tosuncuk üzerinden kıbrıstaki fabrika onalt grubunun kale boya markasını zaten üretip satmış olduğu fabrikası .çbs nin değil resmi ortaklıklarıda olduğunu zannetmiyorum..onaltın patronu çekirdekten yetişme sonradan babadan patron değil o yüzden malının kıymetini bilir ona göre anlaşma yapmıştır.çbs nin marka değeri var bunu kullanıyor.a.b.o. son tutunacak dalları tahminim tabi zaman gösterecek ben okadar uzun boylu görmüyorum.tabiki bu yeniden diriliş olduğu için allayıp pullarlar geçmişte ilk borsaya açıldıklarındaki gibi çok yüksek rakamlar gördü.bu beni bağlamıyor ne kadar 2 onur 2 arkadaşımızın dedikleri gibi olursa açılış yüksek olur lakin ben hiç bir yerde kayde değer bir resmi bağ bulamadım.eğer şirket gerçekten bir resmi mercek tarafından didik didik inceleniyor ise işte o zaman tüm geçmiş yapılan ortaklıklar gün yüzüne çıkar ise tabiki bu benimki komple teori 2 onur 2 arkadaşımızın dedikleri neden olmasın. zaman gösterecek..gün ola hayır ola hakkımızda hayırlı olan ola umarım..

7. Görünürde bir şey yok gibi dursada görünmeyelerin içinde ne var bize resmi bir açıklama belge ile olur başkan derse benim açıkladığım bilgi ve belgeler budur der sorumluluk beyanını imzalarsa şüpheler ortadan kalkar sonuçta burda konuşulanların hiç bir anlamı yok beklentiler işin tuzu biberi farklı görüşler elbette olacak fikirler ortaya atıldıkça sonuca doğru giden bir yol bulunur arsa konusu konuşuldu burda arsanın değerleme raporlarında çıkacak sonuç bizi şaşırtacağı bir gerçek çünkü imar planları açıklandı arada eski raporla şimdiki rapor arasında açıklandığındaki fark önemli bir fark olacaktır , tmsf nin adnan oktara bağlı 86 şirketi çıkmış yanılmıyorsam bunların birçoğu pasif durumdaymış ve araştırmaları gereken bir durum çıkıyor ortaya demekki yani araştırılmazsa bu şirketlerin ne olduğunu anlamak imkansız spk burda hangisinin pasif olup olmadığını araştırmadan bunun halka arzını onaylarmı?

8. Olacak34 bugüne kadar yazdıklarını şöyle bir toparlayıp yazıya döksen ve bir fiyat aralığı versen bizde keyifle okusak. Teşekkürler...

Sayfa 174/986 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •