Sayfa 176/991 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın Onur ,son yorumun için şapka çıkarıyorum.var bir şeyler varrr.biz imtiyaz verilmiş ama bu imtiyazı almak içinde bir şeyler vadedilmiş yada teminat verilmiş.
    keserim arazim den geçen doğalgazınızı uğraşmayın benle.....

2. Gemiyi gördükya önemli olan bu tez zamanda gelir ve güzel şeyler geliyordur bence tabi patron bize nasıl süpriz yapacak kimine göre az kimine göre çok olacak yine tartışılacak herkes hakkına razı olacak ben burda olan arkadaşlarımızın borsacı değilde yatırımcı ortak olarak görüyorum sonuç ne olursa olsun bana göre çok güzel olacak yaşanan tecrübeler bize çok +++++ ve××××× lar kazandıracaktır.parayı kazanmaktan daha önemlisi o parayı nasıl koruya bilir ve artırabiliriz.hiç bir patron bize burda para kazandırmak istemez işçisi algısı vergisi mahkemesi yatırımcısı sigortası bankası uğraş uğraş kimseyi memnun edeme birde üstüne küfürye ben patrona haksızlık edemem ama şu var on yıl oldu patronunda bana haksızlık etmesinide kabullenemem.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Yine ne oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Doğalgaz hattı arsadanmı geçiyor sayın akan2017 hemen vanayı kapatalım.. şaka şaka.. Çbs mağduru ortaklara iyi akşamlar..

5. Rak amca kıredimi verdi rusyaya rakipmi olucaz.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yine ne oldu.
    yok be 2 onur 2 ne olsun turbulans arkadaş yorum yağışta ben de espiri olsun diye yazmıştım..arsa bizim arsa ..

7. Doğal gaz çıktı sandın arsada kesmeye başlayınca.emojilerden bando takımı kuracaktım nerdeyse.

8. Eyvallah.sayın akant sizle uğraşmak ne mümkün;))))))..şaka bir yana siz bu sitenin en sessiz olduğu zamanlarda konuşan fabrika hakkında bilgilendirme yapan umudunuzu hiç kaybetmediğinizi sürekli konuşan yazan úslubunuzu hiç bozmadan bunu sürdüren sohbet sitemizin müdavimi beyefendi bir kişiliksiz.umarım ve dualarım hepimizin allah gönlüne göre versin.bu konuda ümidim dünden daha fazla.

Sayfa 176/991 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •