Sayfa 185/990 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Teşekkür ediyorum sağolasın.

2. Çooook eskilerden!!!!

Gayrimenkul Satisi.
    Bigpara Haber04 Ocak 1999 - 00:00:00
    CBS BoyaKimya Sanayi ve Ticaret, sahibi oldugu gayrimenkulleri CBS Oto Boyalari san.ve Tic.`e satiyor. Sirket, 26 bin 827 metrekare gayrimenkulun toplam 4 trilyon 352 milyar 390 milyon lira ve 16 bin 694 metrekare gayrimenkulun toplam 1 trilyon 549 milyar 630 milyon lira karsiliginda vadeli olarak CBS Oto Boyalari san.ve Tic.`e satilacagini acikladi. soz konusu satistan elde edilecek kazancin tamaminin CBS Boya`nin sermayesine ilave edilecegi kaydedildi. Ayrica, CBS Oto Boyalari sanayi`nin unvaninin Ocak 1999 ayi icinde CBS Gayrimenkul Yatirim A.S. olarak degistirilmesine, 1999 yili icinde Gayrimenkul Yatirim Ortakkligina donusturulmeku zere sirket statusunun sermaye ve ortak yapisinin bu duruma uygun hale getirilmesine ve bu amacla SPK`ya basvurulmasina karar verildigi bildirildi. Ote yandan, CBS Holding`in istirak portfoyunde bulunan 4 milyar 869 milyon 500 bin lira nominal degerli CBS Oto Boyalari hisse senetlerinin CBS Boya Kimya Sanayi`ye devredilecegi belirtildi. (DUNYA)

3. Şunu biliyorum çbs boya ya ait olan 4 869 500 adet hisse borcuna karsılık printasa devredildi.ama spk buna karşı çıkmıştı ama açıkçası sonrasını hatırlamıyorum.spk nın suç duyurusu yaptığı geçen seneki bildiriminde bu konumuydu hatırlamıyorum ama bir sıkıntı olmuştu diye duyduydum bu devirle alakalı..

4. 2016 da grubun tek kredi alma kaynağı printaşa çbs boyanın 25-26 milyon borcu vardı daha sonra 2016 bilançosu yayınladılar ve oradaki açıklamada vardır.halka açık olmasada çbs oto boyaları o zaman 4 küsür tl ye geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Şunu biliyorum çbs boya ya ait olan 4 869 500 adet hisse borcuna karsılık printasa devredildi.ama spk buna karşı çıkmıştı ama açıkçası sonrasını hatırlamıyorum.spk nın suç duyurusu yaptığı geçen seneki bildiriminde bu konumuydu hatırlamıyorum ama bir sıkıntı olmuştu diye duyduydum bu devirle alakalı..
    Çbs boyada holdin payı %35 in üzerinde printaş %62ninüzerinde hakim ortak printaş çbs boyanında holdingt%1.5 payı var toplu konut holdigte %01 payı var bunların sermayeleri belli değil özkaynakları belli değil kıvırcık saç gibi patron kimden ne aldı ne verdi hisse devirlerini yaptımı yapmadımı belli değil blançolar gelmeden kaç şirketleri var öz kaynakları nekadar bunların spk tarafından onaylanmadan ne konuşursak boş ay sonu beklentisi bakalım ne olacak bir ipucu olur veya blançolar gelirse ahhh ahhh.

6. Gönderirmi acaba ay sonu yönetim bilançoyu.geçen yılda göndermediler

7. Benim tahminim eğer bir dönüş yapacaklarsa ,gelişmelerden sonra yani bir ortaklık yada sermaye işlemi gibi bir hareketten sonra yeni kayıtları borsaya müracat ederlerler.

8. Değerleme raparları 2 yılda bir yapılıyor diye biliyorum ama bizim şirketlere şart şurt ceza meza sökmüyor 2016 dan buyana 3 yıl oldu çıt yok bir şey olur olması lazım herhalde. Gelişmeler olacak gibi duruyor izahnameyi birinde geri aldı bu sefer olursa tam olur.

Sayfa 185/990 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •