Sayfa 187/990 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Boyanın rengi azçok belli isim hakkı satışı açık olarak belli ediyor kendini yeni pazarlama şirketinin ortağıda printaş olduğuna göre oto ürünlerini de satacağıda belli oto boya temiz olduğuna göre %99 payı printaşın çbs boya nın borcu oto boyaya diğer bağlı şirketler in ne olduğu belli değil takyidat nerden geliyor ödemediği aidatmı ah şu blançolar bi gelse çok soru var.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yıllar önceden plan yapılmış çbs boya ve diğer firmaların arsa payları oto boyada toplanmış.oto boyanın etkili ortağı printaş.printaşın hisselerini kim topladı.tahsisli sermaye arttırımındaki hisseler kimde .ben tahmin ediyorum.dönüş tekrar printaş üzerinden yapar çünkü toplamış oldukları baya hisse ve arsa nin hisseleri kim ne derse printaşta çabuk yatırımcı çeker çbs boya daki hisselerini satıp nakit girdisi sağlarsa printaş tosuncuk üzerindende ilk beş yıllık satışların bu şirket üzerinden olursa kardan pay alıcak.oto boya işinide patlatır ise müthiş bir güven tazeler arsa ellerinde olduğu için arsanın 2023 değerleri ve ordaki arazi durumların net lik kazanacağını düşünürsek ikinci müthiş beklentiyi oluşturur 2 onur 2 arkadaşımızın beklentileri olur benim düşüncem .ben a.b.o. 'nun yerinde olsam böyle bir plan yaparım .bakalım bilanço gelirse şekillenir beklentim .
    Gerçekten bütün herşey printaşta dönüyor çbs boyada bile hakim ortak konumunda holding payı bile %30 larda ahhh ahh blançolar bi gelse bütün şirketleri kendine bağladı çok soru var çok.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Gerçekten bütün herşey printaşta dönüyor çbs boyada bile hakim ortak konumunda holding payı bile %30 larda ahhh ahh blançolar bi gelse bütün şirketleri kendine bağladı çok soru var çok.
    a.b.o nun müthiş planı bence yakında görücez umarım .düşündüklerim olur.takyidat olayida pek önemli değil muhtemelen bir alaçaklı tarafından veya kendileri tarafından tedbir amaçlı konulmuştur.spk mührünü bir görsek dünya gözüyle.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    a.b.o nun müthiş planı bence yakında görücez umarım .düşündüklerim olur.takyidat olayida pek önemli değil muhtemelen bir alaçaklı tarafından veya kendileri tarafından tedbir amaçlı konulmuştur.spk mührünü bir görsek dünya gözüyle.
    İnşallah olur görünürde çok çok borlu gibi görünen şirketler hasılatları toplamaya başlayınca çok çok çok alacaklı olarak dönecektir. Birde projeleri açıklamaya başladılarmı yavaş yavaş adım adım basamak basamak iyi olacak a.b.o.y a.b.o.y gider bu tren.

5. Olacak 34 ten ses yok tatilemi çıktı acaba.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Olacak 34 ten ses yok tatilemi çıktı acaba.
    Yok burdayım onur sizleri izliyorum

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu arsaya yer bulamıyoruz bizi orda fazla çalıştırmazlar belediye yıkım ekipleri yakında kapıya dayanır.patron ne düşünüyordur sence ?

8. Tapu ve kadastroda bir şeyler oluyor sanki .

Sayfa 187/990 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •