Sayfa 24/991 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7922 madde; 185 - 192 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ninnimalist gelmiş hoş gelmiş, ama boş gelmiş. Bir zamanlar Çbs'nin ÇKS firması ile her hangi bir bağlantısının olmadığını iddia ediyyordu. Şimdi ise kardeş firma olan aynı ÇKS ile birlikte üretime geçmişler. Bilgilerinize...
    Hoşbulduk Siz benden daha iyi hatırlıyorsunuz dediklerimi.
    Siz öyle diyorsanız öyledir mutlaka. Söylemişimdir.
    Sizin bu bilginizin kaynağı nedir, yoksa benimki gibi iddia mıdır?

2.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Her yere kayyum atadılar, buraya bir kayyum kalmadı. Keşke fetöyle bir bağlantıları çıksa da bize de bir kayyum atasalar. Mağduriyetimiz yeterince göz doldurmuyor bu şekilde. Fabrikanın önüne kendini zincirleyecek bir babayiğit yok mu? TV'ye çıkarsak belki devlet baba bizi duyar.
    Sen Boğaz köprülerine daha yakınsın BaBaCaN istersen önce sen boğazın serin sularında bir boy göster sonrasını biz hallederiz Biliyorum şimdi bana köprüden sen niye atlamıyorsun diyceksin söyleyeyim sosyete çünkü bende yükseklik fobisi varda ama fab. kendimi zincirleyebilirim.. slmlar..

3. Bu şirket iflas etmediyse niye tekrar borsaya dönmüyor. Bu adam mahkemelere söz veriyor veya başka yazılı şeyler hiçbir gelişme yok. Fabrika ve arsası satışa çıkıyor yok parasına kimse almıyor. Yalanlarınızla anca kendinizi kandırırsınız. Nasıl olsa bu ûlkede istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz . İlahi adalet er yada geç tecelli edecek. Bakalim orda nasil kiviracaksınız.

4. Herkese iyi akşamlar her konuşma boş adamlar bir güzel parayı yidi ben ümidi kestim haram zkım olsun bütün akrabalarından lime lime hayatları boyunca çıksı inşllah bizde unutalım artık prtaşı

5. Sevgilerimle hoşçakalın arkadaşlar

6. İflas etmemiş çbs grubu 4 şirketin ödenmiş sermayesi 60 000 000 tl.(çbs hold 5 milyon.çbs boya 20 milyon.çbs oto boya 10 milyon çbs prtas 25 milyon)
    Gerçi çok uzun zaman geçti ve hala işler çözülmüş degil dahada sürecek gibi ama ben yönetimin tüm bunların üzerine soguk su içeceklerini sanmıyorum.
    Şu arsa satılırsa ki ona yönelik çalışmaların olduğunu resmi olmasada sagdan soldan duyuyoruz.şunu hepimiz çok iyi biliyoruzki içine girdiğimiz bu girdaptan bizi çıkaracak tek durum değerli arsamız.dualarımız bu yönde

7. Zaten mesele iflas etmemiş olması. Madem iflas vermiyorsun tahtasını aç. Açmıyorsan iflas ver. Bir dünya insanı burda bitkisel hayatta yaşatıyorlar. Ya fişi çekin , yada adam gibi yaşatın. Kime ne kazandırılmaya çalışılıyor. Tamam burası borsa kaybetmekte var. Ama böyle *** gibi ortada bırakilinmazki. + yada - sonuç.

8. Arkadaşlar ne olacak bu bekleyişin sonu.Tam 4 yıl oldu

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 24/991 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •