Sayfa 252/991 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Evet artık kapansın. Hiç kimseye faydası yok...

2. karışmış.gene aynı mevzu.yaa kabile reisi bildigin duydugun yada bir tahminin yoksa ikide bir gelipte burada insanları neden rencide edersinki..herkesin buradaki amacı tek aynı senin olduğun gibi..senin psikolojin açılmama üzerine olan bir travmayı kaldırmayabilir ama biz buni zaten 6 yıl önce yaşadık artık bıçak vursan kanımız akmaz.yok sen dayanamıyorsun buda beni ilgilendirmiyor.biz en azından icimizdeki stresi atmaya çalışıyoruz..bir kaç ay öncede aynı durum oldu.mecburmuyuz sana laf yetıstirmeye .begenmiyorsan sana tersrse muhatap olmazsın olur biter.fazla uzatma milletinde haber alma(doğru tada yanlış)şevkini kırma.burada herkes bi haber almak icin günde kaç girip burayı takip ediyor..

3. Ya lütfen bildigi yada duyumu olan arkadaş yazsın.hepimizin birbirine ihtiyacı var bu konuda.birlik zamanı.birlikteligimiz herhangi bir eylemide gerektirebilir idareye karşı

4. Bu kadar beklentinin içinde tek bir şey söyleyeyim.
    Arkadaşlar bütün sistem hazır sadece bankalar arasındaki mutabakat bekleniyor elde olanı ortaya çıkardığı zaman herhangi borç ve yapılandırma anlaşması yapılmaz ise icra dairesi tarafından bütün para toz olur.
    Finansal olarak bir problem yok tek kalan iş karşılıklı mütabakat

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beklemekten başka yapılabilecek birşey olduğunu sanmıyorum.Olursa olur.Hukuki açıdan bu konularda bilgili yatırımcılar gereken şikayeti gerekli devlet makamlarına yapmışlardır.Minareyi çalan kılıfını hazırlar misali kötü niyet varsa patronların içinde işin sonunu da hesap etmişlerdir.Hesap edemedikleri son bu dünyada değil öbür dünyadaki hesap olacak.

6. Tez zamanda inşallah bir anlasma olurda borsa yolu tekrar açılır.hepimizin buna ihtiyacı var.eyvallah olucak 34

7. 27 kişi çalıların arkası baya kalabalıklaştı.bu rekor.

8. Onuda bizi yemege götürecek arkadaş düşünsün).ben dediydim ona bak burada yazan çizen az ama sotada bekleyen bir sürü insan var diye

Sayfa 252/991 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •