Sayfa 272/991 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    K8m ne kadar katki sagladi derken. Sanki bundan once bor kac kez borsaya dondurmussunuz ama sonradan yime kot disi birakmislar gibi konusuyorsunuz. Son 5 yildir borsaya donmedigine gore demek ki kimse fayda saglayamamiş. Hâla diyorum toplu sp ya basvurma harici yalan.
    İsteyen istediğini yapabilir burası iyice gerildi kim ne yapmaya çalışıyor belli değil .ben açılması isterim.fiyatı öyle olsun bedelsizi böyle olsun bunlar yorum burası forum on yıl daha sürse ben bekliycem.

2.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Guzel arkadasim sen bir sey yapmadigin surece bir sey olmaz. Bence burda umit dagitanlar bizlerin bir sey yapmamasi icin yaziyorlar. Mayisda da sirkey borsaya donmez olacak 34 adiyla gider molacak48 adiyla hesap acar o zamanda 2019 ocak borsaya firecek der ve bu sekilde devam eder gider. Toplanip spk ya dava acmadigimiz surece bunlar at kostururlar. Yoksa siz Ali cavusoglunun yerinde olsaniz borsaya girermisiniz. Zaten milletin parasini sevlet eli ile cebine indirmis.
    Katiliyorum. Artik netlestirmeleri lazim. Basvurulari yapalim.

3.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Ve burda o yazsin bu yazsin diyen arkadaslara sasiriyorum. Kimse burda yaziyor diye kagit borsaya donmez. Ve ya yazmiyoruz diye donmemezlik etmez. Borsaya tek donus sansi bizlerin topluca spk ya gitmemiz. Aksi takdirde kesinlikle ve kesinlikle bu kagit borsaya donmez. Iddiaya girerim. Burda hayal pompalayanlar bizlerin bu tur muracaatlarda bulunmamamiz icin yazip çizoyorlar. Ve patron adina konusuyorlar.
    Ne gerekiyorsa yapalim.

4. günün en anlamlı paylaşımı tşk ler turbulans

5. Rica ederim sayın akant.motivasyonumuzu düşürmeyelim..."bir ümittir yaşamak"

6. İnsan doyumsuz seyre dalıyorda adeta bütünleşiyor bir daha ayrılmayı bilem düşünemiyor.. Renkleriyle sevdasıyla kalbimize ve tüm benliğimize nakış nakış işlenmiş canim ( Dear ÇBS , Lovely beauty,I miss you..) ben var çok asik olmak yeşil kırmızı mavi renk cümbüşüm benim.. İnsha Allah dozuttuğumuza değer..

7. Arkadaslar gecen gunde dedim Spk dan bir avukatla irtibat halindeyim. Hem Çbs printaşın durumunu inceleyecek hemde yasalara gore ne yapmamiz gerektigini ve ya ne yapabilecegimize bakacak sonucunu burdan yazarim. O zaman gerekirse hep birlikte yasal olarak basvurura bulunabiliriz. Tabi siz de isterseniz.

Sayfa 272/991 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •