Sayfa 273/990 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. avukat yoluyla pek bir şey çıkmaz benim fikrim.a.b.o zaten bir dünya dava ile uğraşıyor ki bu kadar ince ayrıntıyı düşünen nippon ve bankalardan bir çok aldığı kredileri iflas eden onca şirketi idare eden bir yönetim bizleri çerez gibi ezer .yönetimin değişmesi gerek ki onun dışında yönetime varlık fonu ve tmsf den başka güç yetmez BEN a.b.o nun kendi adına kader mahkumuyuz. sizleri bilmem ben zaten piyango bileti olarak görüyorum.kaldıki türkiyede borsa dan hisse alanlar büyük çoğunluğu bir kaç hisse dışında kalanı hepsi yatırımcısını yolma söğüşleme derdinde umarım ilerde bu zihniyet değişir.her şey gönlünüzce olsun.şahşi görüşüm kimse yanlış anlamasın.

2. Arkadasim bizim muhattabimiz ne firma olarak printas ne de sahsi olarak Ali cavusogludur bizim muhattabimiz spk dir. Bizler borsaya yatirim yaparken spk ya guvenerek yatirim yapiyoruz. Bizi korumasi gereken spk yani devlettir. Oyle seni kot disi biraktim demekle olmaz o iş. Ya bu tur durumlar icin kot disi birakacagi firmaya kayyum atayip kayyum araciligi ile tasfiyesini yaptiracak bunun yoluda bizlerden geciyor. Yani bizler yanlis kapida bekliyoruz. Ve bu sekilde sittin sene bekleriz. Ben Ali cavusoglu yerinde olsan borsaya hic acilmam zaten borsada cogu sirketler 7 8 yil oncesi fiyatlarda borsaya acilip milletin satislarini karsilayacagina nasilsa devlet kucuk yatirimcinin parasini al ye demis.

3. peki tahtası kapanan kaç şirket var ..köytaşlar santral ler kepezler aktaşlar sence hangisi sonuca ulaştı.kaldıki şirket içi boşaltmak o kadar kolayki isterse içi boş bir şirketle hepimizi bırakır.örnek raks markasıda satıldı ve çatır çatır mal satıyor.keşke bir yol bulsak keşke devlet bizi korusa keşke o açık kapıyı inşallah bulursun çok kişiyi kurtarırsın sakın benim düşüncem seni yolundan çevirmesin allah yar yardımcın olsun.

4. Ne guzel demissin keske devlet korusa diye. Devletin seni korumasi icin devlete baski yapman lazim. Devlete sorununu hissttirmen lazim. Gerekirse devleti mahkemeye vermen lazim. Bir sekilde devletle tema etmen lazim. Oyle oturdugun yerde param gelsin diye bekleran hic bir sonuc almazsin. Bir platform kursak kot disi birakilanlat bir araya gelsek basinda sagda solda boraya yatirim yapmayin devlet sahip cikmiyor desek belki dikkat cekeriz. Millet yatirim yapmaktan uzak durunca bak bakalim nasil cozum bulurlar.

5. devletimize boynumuz kıldan ince inşallah bunlara çözüm bulacak hükümetler ,yeni dürüst hakkaniyetli nesiller yetişir.neyse dostum umarım buluruz çıkış yolunu..

6. Devlet kutsaldır.öyle her olumsuzlugu devletten bilmek ne nasıl bir ruh halidir..senin sorunun devletle degil hükümetle.. gidin hükümete ne derseniz diyin ama her cümlenizde devletimize küfür edeceginize birazda ya bem bu hisseyi niye aldım başka hissemi yoktu diye birazda kendinizi sorgulayın.devletine her fırsatta küfür eden biriyle benim yol arkadaslığım olamaz.elimdeki hisseleride devletime kurban ederim...yönetimler maduriyet yaratabilir madur olanlarda isyanını ve tepkisini yönetime verebilir buna hiç kimse bir sey diyemez ama devlet kutsal bir nesnedir.ikide bir agzınıza alarak kirletmeyin..

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Devlet kutsaldır.öyle her olumsuzlugu devletten bilmek ne nasıl bir ruh halidir..senin sorunun devletle degil hükümetle.. gidin hükümete ne derseniz diyin ama her cümlenizde devletimize küfür edeceginize birazda ya bem bu hisseyi niye aldım başka hissemi yoktu diye birazda kendinizi sorgulayın.devletine her fırsatta küfür eden biriyle benim yol arkadaslığım olamaz.elimdeki hisseleride devletime kurban ederim...yönetimler maduriyet yaratabilir madur olanlarda isyanını ve tepkisini yönetime verebilir buna hiç kimse bir sey diyemez ama devlet kutsal bir nesnedir.ikide bir agzınıza alarak kirletmeyin..
    Her olumsuzlugun duzeltilmesini elbetteki devletten bekleyeceksin. O zaman orman kanunlari devreye girer. Spk yi kuran ve bu yasalari cikartan devlet. Devlete karsi gelelim demiyorum devlete cikarmis oldugu yasalarin yeresiz oldugunu soylememiz lazim. Oyle kuru gurultu ile devlet sevilmez istiyorsan pazartesi herkes elindeki printas hissesini mehmetcik vakfina bagislasin. Sonra devlete diyelim ki bu nu boraaya dondur parasi mehmetcik vakfina bagislatacagiz diyelim. Bakalim bagislayacakmisin.

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Devlet kutsaldır.öyle her olumsuzlugu devletten bilmek ne nasıl bir ruh halidir..senin sorunun devletle degil hükümetle.. gidin hükümete ne derseniz diyin ama her cümlenizde devletimize küfür edeceginize birazda ya bem bu hisseyi niye aldım başka hissemi yoktu diye birazda kendinizi sorgulayın.devletine her fırsatta küfür eden biriyle benim yol arkadaslığım olamaz.elimdeki hisseleride devletime kurban ederim...yönetimler maduriyet yaratabilir madur olanlarda isyanını ve tepkisini yönetime verebilir buna hiç kimse bir sey diyemez ama devlet kutsal bir nesnedir.ikide bir agzınıza alarak kirletmeyin..
    aklın yolun birdir dostum benim düşünçelerimi yansıtmışsın .sonuç benim taraftan beklemek..

Sayfa 273/990 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •