Sayfa 274/989 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Şimdi birde bunun için kavga edin. Nedir bu ya. Devlet zaten namusumuz. Devlet derken hükümetlerin kastedildiği açık değil mi. Neden sürekli gerginlik çıkarma peşinde insanlar anlamıyorum. Beğenmiyorsan yorumu eleştirirsin. Ancak insanları bu şekilde suçlamak ne demek ya.

2. Spk kot dışı bıraktığı şirketlerin neden kot dışı bırakıldığını zaten açıklıyor.Borsada işlem gören sirketlerin Spk ya karşı sorumlulukları var.Bizim şirketimizin yapması gereken yükümlülükleri uyarılara rağmen zamanında yapmaması borsadan çıkarılmasına sebep olmadımı???

Spk yı dava etmek istediğinde Çbs pirintaş ve Çbs boya'nın borsadan atılma sebebini tekrar söyleyecekler size.Bence boşuna uğraşmayın derim.

3. Benimde hassasiyetim bu .kavga niye edecegim yaa.burası nereki.herkes uslúbünü düzelttsin diye yorum yaptım.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Spk kot dışı bıraktığı şirketlerin neden kot dışı bırakıldığını zaten açıklıyor.Borsada işlem gören sirketlerin Spk ya karşı sorumlulukları var.Bizim şirketimizin yapması gereken yükümlülükleri uyarılara rağmen zamanında yapmaması borsadan çıkarılmasına sebep olmadımı???

Spk yı dava etmek istediğinde Çbs pirintaş ve Çbs boya'nın borsadan atılma sebebini tekrar söyleyecekler size.Bence boşuna uğraşmayın derim.
    Guzel arkadasim butun yasalar eksiklikden dolayi cikar. Ve bu eksikligi devleti yonetenlere ilettigin zaman onlar yeni yasalarla bu eksikligi giderir. Zaten su anki yasa ile olan her sey normal yasal gozukuyor. Bu yuzeende hicbir sonuc elde edemeyiz. Amabdevleti yonetenlere serdimizi toplu olarak anlatirsak (batan firmalar icin yapacak bir sey yok) sirket sahiplerinin çetrefilli islemleri icin kucuk yatirimciyi zarara ugratmasinlar diyelim. Derdim o. Diyecegizki adamin fabrika calisiyor arsasi dunya para ama adam bilancoyu duzeltmeye gitmiyor boyle durumda kayyum atasin veya boyle durumlarda borsadaki yatirimciya belli bir kismini verebilmrsi icin halka arz sirasinda belirli bir para teminat alsin. Bunlari yapacakda devlet elimiz3 silah alalim karsi gelelim demisism gibi diyor bazi insanlar onlar sanirim Ya Aktroller ya Cavusoglunun adamlari.

5. Ben buraya yeni katildim. Geriye donuk baktigim zaman kimisi Cavusogluna laf soyletmiyor Kimsi devleti yonetenlere laf soyletmiyor. O zaman bizim para nerde. Bizim parayi iç edenelerin ahlak durumu ne bunlara karsi gelmek neden vatan hainligi oluyor. Burda laf eden arkadaslar Allah gostermesin bir yakininin devlet hastanesinde doktor hatasi ile koluni bacagini veya canini kaybetse demek ki devlete tazminat davasi acmayacak.

6. Git çavusogluna söv .git hükümete söv .hiç beni enterese etmez.ama devlete dersen bu kabul edilemez.birileri diyebilir yaa niye alınganlık gösteriyorsunuz devlet derken hükümeti kastetti derse o hiç inandırıcı degil.siz hassasiyetlere özen gösterirseniz sizinde hassasiyetletinize özen gösterilir..

7.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Ben buraya yeni katildim. Geriye donuk baktigim zaman kimisi Cavusogluna laf soyletmiyor Kimsi devleti yonetenlere laf soyletmiyor. O zaman bizim para nerde. Bizim parayi iç edenelerin ahlak durumu ne bunlara karsi gelmek neden vatan hainligi oluyor. Burda laf eden arkadaslar Allah gostermesin bir yakininin devlet hastanesinde doktor hatasi ile koluni bacagini veya canini kaybetse demek ki devlete tazminat davasi acmayacak.
    Aslan54 kardeşim, sen doğruları yazıyorsun yerden göğe kadar haklısın zaten biliyorsun doğru söyleyeni kırk köyden kovmaya çalışırlar işlerine gelmediği için bir kılıf bulurlar çokta fifi,tın de geç ama eğilme beğenmeyen öte gitsin.. Burası kimsenin şahsi internet bürosu değildir isteyen istediği yorumu yazabilir forum kuralları çerçevesinde öyle grup oluşturup diğer üyeleri grubun dışına itmek dışında görmek kimsenin haddine değildir.. Burada tüm mağdurların yorumlarına fikirlerine ihtiyacımız var..Hayır konuşamazsın demek haksızlıktır,saygısızlıktır..Devlet, vatandaşın hakkkını,hukukunu,canını,namusunu,malını,mülkünü ,hakkaniyetle korumakla mükellef olduğu gibi,bir vatandaşının hakkını diğer (kötü niyetli şirket sahiplerine) vatandaşına yedirmemeli, sınıflara ayırmamalı, köle muamelesi yapmamalı, vatandaşının çağrılarına duyarsız kalmamalı,şefkatle kucaklamalıdır..Temennimiz,dileğimiz,beklentimiz bu yöndedir..Elbetteki biz devletiz devlette bizdir bununda bilincindeyiz anlatmak istediğimiz Devlet mağdur vatandaşının daima yanında olmalıdır uzağında değil ÇBS'nin sahibi Ali çavuşoğlu,UNTAR'n sahibi Latif Ünal gibileride yargılayıp cezalarını vermelidir çünkü devleti zor durumda bırakıp itibarını zedelemektedirler....
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 02-03-2019 saat: 21:07.

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Git çavusogluna söv .git hükümete söv .hiç beni enterese etmez.ama devlete dersen bu kabul edilemez.birileri diyebilir yaa niye alınganlık gösteriyorsunuz devlet derken hükümeti kastetti derse o hiç inandırıcı degil.siz hassasiyetlere özen gösterirseniz sizinde hassasiyetletinize özen gösterilir..
    Galiba sorunlusunuz hicbir konusmamda kimseye sovmedim kimseye savas acmadim. Ne sovmeye ne de savas acmaya niyetim yok.Dedigim sadece mevcut spk yasasina gore kucuk yatirimci magdur oluyor spk ya topluca basvuralim cikardiginiz yasa yetersiz diyelim. Yeni yasa cikarsin veya cavusogluna baski yapsin bizi kurtarsin. Burdan nerelere gittiniz.

Sayfa 274/989 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •