Sayfa 275/990 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bir sozumde printasa niye yatirim yaptim devlete mi sordun diyenlere. Borsada herhangi bir kagit atiyorum bantas 3 aylik bildirimde bulunkaz ise 3 ay ek sure veriyor ikinci 3 ayda da bildirimi yapmadi kot disi birakiyor. Simdi bu yasa sakat degil mi. Herhangi bir patron bunu kotuye kullanmaz mi.Cavusoglu da buna benzer bir maddeden kot disi birakildi. Yani borsada hic bir kagit guvenilir degil bu anlamda. Peki burda suclu bildirimde bulunmayan sirket sahibi mi yoksa sirkete yaptirimda bulunmadan kot disi birakan spk mi.

2. Sadece uslúbü düzeltelim devlet kutsaldır hassasiyet gösterelim eleştirime bunlar ya aktrol yada çavusoglu adamı diye itham ediliyoruz ya bizde devlet vatan hassasiyeti göstermeyenleri aşagılık bebek katili pkk terör örgütü sempatizanı olarak görüyoruz..

3. Turblans seni Allahin yarattigi kul oldugun icin seviyorum. Ama yaradana seni gondermiş ama takip etmesi icin dua ediyorum. İnşallah tez zamanda Allahin yarattiģi insanligin vasilarina kavusursun. İnşallah tez zamanda normal insanlar gibi dusunuo konusabilirsin. Ama bunun icin seninde çaba gostermen lazim.

4. Çok sükür herkes beni düzgün efendi dinibütün vatanına milletine bağlı iyi bir aile reisi yani anlayacağın ortalama bir vatandaş .dilerim sen tez zamanda istikameti bulursun aslan54.

5. aslan 54 yolunda umarım isteklerine kavuşursun.ama senin dediklerini aktaşta, kepezde, çukurovada,sabahta vb gibi bir çoğunda yapıldı .spk da bunların farkında bu düzen değişmez çünkü bunlardan nemalanlar belli düzeni kuranlar belli dünyanın neresine gidersen düzen aynı düzen değişmiyor inanki bizler değişiyoruz.türkiyede ahma
    etler,mehmetler,hasanlar,hüseyinler,yurt dışında da hanslar manslar değişiyor avukat a gelince bu işi parasız yapan avukatlar yok,olsada inanki onlarda belli yerden sonra satarlar bizleri.kaldiki benim kimseye akıl vermek gibi bir üstünlüğüm sadece düşüncemi yazdım yanlış anlamayın forum un son günde çoğalan ziyaretçileri ..değerli bir bilgi yakalarsam paylaşırım ancak burda bundan sonra sadece sizlerin paylaşımlarınızı okuyucam. hepimizin acısı var umarım kurtuluruz...

6. Peki ortalama bir arkadasim sana hayatinda basarilar dilerim. Insallah hayatinin sonuna geldiginde keşkelerin çoğunlukta olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aslan 54 yolunda umarım isteklerine kavuşursun.ama senin dediklerini aktaşta, kepezde, çukurovada,sabahta vb gibi bir çoğunda yapıldı .spk da bunların farkında bu düzen değişmez çünkü bunlardan nemalanlar belli düzeni kuranlar belli dünyanın neresine gidersen düzen aynı düzen değişmiyor inanki bizler değişiyoruz.türkiyede ahma
    etler,mehmetler,hasanlar,hüseyinler,yurt dışında da hanslar manslar değişiyor avukat a gelince bu işi parasız yapan avukatlar yok,olsada inanki onlarda belli yerden sonra satarlar bizleri.kaldiki benim kimseye akıl vermek gibi bir üstünlüğüm sadece düşüncemi yazdım yanlış anlamayın forum un son günde çoğalan ziyaretçileri ..değerli bir bilgi yakalarsam paylaşırım ancak burda bundan sonra sadece sizlerin paylaşımlarınızı okuyucam. hepimizin acısı var umarım kurtuluruz...
    Bu duzen degismez guzel arkadasim. Neden dersen tirbulans arkadasa bak. Daha halk olarak kendi aramizda birlik olamiyoruz. EYT yasasi icin MHP hdp ile ayni oyu vermeyiz der kahraman olur Ayni Mhp TC ibaresi kaldirilsin oylamasinda Hdp ile ayni oyu verir elestirlmez. Ama ben eyt hayir veriyor diye Mhp yi elestirsem mhp ye kizsam ilk olarak ortalama bir vatandaş olan TIRBULANS arkadasim bana karsi cikar ve beni terorist olmakla suclar. Maalesef cok kotu bir cikmazin icerisindeyiz. Ne zaman ortalama vatandaş olan TIRBULANS arkadasimizda bizim yanimizda olursa o zaman daha guzel bir ulkede yasayabiliriz.

8. Sen hala siyaset yapıyorsun.arada çakallıkda yapıp ismimi kullanıp tırıvırı yapıyorsun aslanparçası54

Sayfa 275/990 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •