Sayfa 276/990 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Peki ortalama bir arkadasim sana hayatinda basarilar dilerim. Insallah hayatinin sonuna geldiginde keşkelerin çoğunlukta olmaz.
    ne benim ne senin samimiyetle yazıyorum.ikimizinde olmasın print aş konusunda diyorsan ben onun açılacağına kendimce eminim nerden dersen elde arsa+isim hakkı+ tosuncuk = yeni taşıyıcı genç yatırımcılar bizler gibi geriden geliyor bunlara allayıp pullayıp kakalıyarak ne kadar para kazanabilirler bence bunu düşün.ben düşünüyorum beklentim bu şekilde olduğu için ihtimali yüksek bence olmazsa da oğluma kalır yoksa çerçeve yapsın babam bu hataya düştü ben düşmüyüm desin para kazanılır allaha şükür akli melekelerim yerinde kal sağlıcakla.

2. Bu arada ben salyangoz yiyenlerin mahallesine gitmem gecmem dönüpte bakmam.hiç bekleme beni

3.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sen hala siyaset yapıyorsun.arada çakallıkda yapıp ismimi kullanıp tırıvırı yapıyorsun aslanparçası54
    Bu sonucu cikarman bile kafa yapini gosteriyor. Diyorum ki bizi yonetenler kendi cikarlarina olan seylerde bir arada olabiliyorlar ama biz kendi hakkimizi arayalim deyince onlardan once sen beni teroristlikle sucluyorsun. Ona cok uzuldugumu belirttim.

4.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Bu duzen degismez guzel arkadasim. Neden dersen tirbulans arkadasa bak. Daha halk olarak kendi aramizda birlik olamiyoruz. EYT yasasi icin MHP hdp ile ayni oyu vermeyiz der kahraman olur Ayni Mhp TC ibaresi kaldirilsin oylamasinda Hdp ile ayni oyu verir elestirlmez. Ama ben eyt hayir veriyor diye Mhp yi elestirsem mhp ye kizsam ilk olarak ortalama bir vatandaş olan TIRBULANS arkadasim bana karsi cikar ve beni terorist olmakla suclar. Maalesef cok kotu bir cikmazin icerisindeyiz. Ne zaman ortalama vatandaş olan TIRBULANS arkadasimizda bizim yanimizda olursa o zaman daha guzel bir ulkede yasayabiliriz.
    türbülans arkadaşı tanırım burda 5 yıldır asla siyaset yapmadık kaldiki burası siyaset arenası değil bırakalım siyaseti oy verdiğin partiler yapsın burası a.b.o arenası bence herkez ona odaklanmalı birbirimize dalaşarak ayrımcılık yapmış oluruz kendi aramızda kaldiki hepimizin sorunu aynı........

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne benim ne senin samimiyetle yazıyorum.ikimizinde olmasın print aş konusunda diyorsan ben onun açılacağına kendimce eminim nerden dersen elde arsa+isim hakkı+ tosuncuk = yeni taşıyıcı genç yatırımcılar bizler gibi geriden geliyor bunlara allayıp pullayıp kakalıyarak ne kadar para kazanabilirler bence bunu düşün.ben düşünüyorum beklentim bu şekilde olduğu için ihtimali yüksek bence olmazsa da oğluma kalır yoksa çerçeve yapsın babam bu hataya düştü ben düşmüyüm desin para kazanılır allaha şükür akli melekelerim yerinde kal sağlıcakla.
    Insallah acilir kardesim inam ben hepinizden daha cok sevinirim. 5 yildir asindirmadigim kapi kalmadi. 3 kez basbakanliga 2 kez cumhurbaskanligina 1 kez Ekonomi bakanligina 1 kez de spk ya basvurdum. Ama sonuc sifir. Devlet baski yapmadigi surece de acilmayacagina iddiaya girerim. Neden acilmazida soyleyim. Adam zaten milletin parasini almis atmis cebine yasal olarak. Neden borsaya donsun. Borsaya girmek isterse de 3 5 sene sonra printas olarak degil girintaş olarak girer yasalar musait buna.

6. Sen onu bunu bırakda madem hakkını arayacan fabrikanın önünde bir bulusmaya varmısın hep beraber.hak arayacaksan oraya geleceksin .yalandan buralarda klavye kabadaylıgı yapmayacaksın.hiç lamı cimi yok direk muhatabına isyan.varmısın

7. Aslan54 arkadaşımızında dediği gibi borsadan atılmanında bir bedeli vardır ama bu bedel biraz ağır olmalı ( hukuki ve mali yaptırım olarak ).Canı sıkılan şirket borsayı öyle hesapsız kitapsız kolay kolay terk edemez olmalı.Bu gibi durumlarda bize ders olsun.Birdaha ucuz hisse diye atlamamak lazım.Yatırım yapacağımız hisseyi dikkatli seçmek lazım.Bu boktan şirketin hissesini aldım 1 ay sonra tahtası kapandı.Ondan sonra hep beraber " özledik seni, dön gel memedim " demeye başladık.

8. Anlaşalım bir tarih belirleyelim ve fabrikanın önünde buluşalım .sesimizi duyan birileri çıkar herhalde

Sayfa 276/990 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •