Sayfa 284/989 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. .
    ..
    ...
    .....
    ......
    .....
    ....
    ...
    ..
    .

2. Aynen dostlar.demekki kalp kalbe karsıymış bir seyler yazmak istiyorum ama bunu kelimelere dökmek içimden gelmiyor.kaç yıldır sanki burası benim her gün uğramam gereken yada bakkala ugrayıp bir çekirdek almak gibi yada bizim ufak oğlanın okulun bahçesinde top oynuyordur diye işden dönerken kontrol etmek gibi bir alıskanlıkdı.kısacası hayatımızın bir parçasıydı burayı kontrol etmek.ama artık içimden gelmiyor.ümidimi falan kaybettigimden degil sadece bir soğukluk geldi buraya karsı.

3. sana katılıyorum düşüncelerimi yazıya döktün.gün ola hayır ola umarım düşünceleri temiz olan burdaki dostların kalbine göre hayırlı haberler gerçek hayırlı haberler....

4. Bizi burada hep dışlama yoluna gittiniz iyi ya buralar size kaldı sevinin işte kendiniz çalın kendiniz oynayın ..Fikrinize ters düşen bir yourum yapsak hemen üçünüz birden saldırıya geçip bizleri afaroz ettiniz herşeyi biz biliriz bizim dediğimiz bizim doğrularımız önemli edasıyla varın keyfini çıkarın..Çalılıkların arkasından dahi olsa buraya bakmaya içimden şevkim kalmadı çünkü burada kucaklaşmak yerine sürekli ötekileştirildik bakın aslan bile yazmıyor artık..Bir Santa-fe kardeş yazıp duygu ve düşüncelerimizi dile getiriyor ..Dediği gibi olumlu yada olumsuz gelişmelere hazırlıklıyız zaten ama bir ümit olursa şayet Olacak34'e söz verdik bekliyoruz ayrıca sizede kırgın değilim..

5. ... ... ... ...............

6. ....... .... ... .......

7. İyi olacak inşallah. Haram paramız yok. Eninde sonunda borsaya dönecek diye düşünüyorum. Ama erken ama geç. En dar günümüzde en ümitsiz anımızda. Dik duralım arkadaşlar.

8. Ali bey yurt dışında olduğunu gelecek hafta İstanbul'a geleceğini herşey yolunda olduğunu tam destek isteğini nisan mayıs ayı için projelerin devam ettiğini söyledi

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 284/989 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •