Sayfa 31/990 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 241 - 248 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Hala anlayamadınız mı borsadan çıkarılma sebebleri çoktan ortadan kalktı ama borsaya giremiyor niye acaba çünkü karşılığı yok yani para yok sizin paraları yemişler karşılığı olmayan para yı da basamazlar olay bu o yüzden borsaya geri dönemez
    Yìllardır arsanın satılması bekleniyordu. Eğer söylenildiği gibi arsa satılcak olsa bile mi borsaya dönemiyecek.

2. Borsa da bir saadet zinciri dir sistem de para olmadığı an o hisse yok olur yok ederler daha basit bir açıklama budur inek bank tan yada diğer saadet zincirlerinden farkı yoktur en son alanın elinde kalır Saadet zincilerinde eğer beklenen para girişleri olmazsa uydurmadan iflas yada bilanço göndermemezlik yaptırıp yok ederler saadet zincirleri üzerine kitaplar var okuyun daha iyi anlarsınız

3. Tezinizde haklı olabilirsiniz fakat burada zincir hiç bir zaman oluşmadıki yani kazanan hiç olmadı.dolayısıyla ortada dogru dürüst bir para hiç oluşmadı.borsadan atılmak bile sürpriz oldu ve bunu patronlar bile beklemiyorlardı.bekleselerdi mutlaka kapanmaya yakın yukarı uzun bir süre yükseltme yaparlardı.asıl ilginç olan printaş kapanırken son iki seasında tavandan kapattı.demekki kapanacagını hissedenler yakın zamanda tekrar açılacagını düşündükleri için alım yaptılar.buda benim senaryomdur...ama sonra istenenler beklentiler oluşmamış olabilir.

4. Umut umuttur.Ama yalnız o kadar.

5. Umut mu .... Seneler gecti .... Unutmak herseyi cozer... Buraya yazdigima göre bende unutamiyorum malesef.....

6. Evet unutmak her şeyi çözer.

7. Nasıl unutulacağını bilen varsa bana da söyleyebilir mi acaba bende unutmak istiyorum.

8. unutmak iyidir.

Sayfa 31/990 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •