Sayfa 42/990 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 329 - 336 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Pay sahiplerinin hakları diye birşey var kanunlarda kısıtlanamaz diyor fakat yönetmelikler malesef buna gerekçe göstermeden belli bir şarta veya süreye karşılık imtiyazlar verebiliyor sorulara cevap bulamadığımız için beklemekten başka çaremiz kalmıyor

2. Nerde kalmıştık.ttk 553.ü okudunuz herhalde ben çok defalarca okudum

3. Neleri var biz nerdeyiz onlar nerdeScreenshot_20180612-222135.jpg

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Boş boş beklersen yaptığın tek şey yaşlanmak olur . Dolu dolu beklersen yaptığın tek şey olgunlaşmak olur .Sahiden biz neyi beliyorduk kota dönmeyi değilmi. Ya dönmezse. Kotasyon yönetmeliğinin 28. Maddesini okudunuzmu. Dönmezse dönmesin acıbadem var.

5. İnat zamanı değil hasat zamanı

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Boş boş beklersen yaptığın tek şey yaşlanmak olur . Dolu dolu beklersen yaptığın tek şey olgunlaşmak olur .Sahiden biz neyi beliyorduk kota dönmeyi değilmi. Ya dönmezse. Kotasyon yönetmeliğinin 28. Maddesini okudunuzmu. Dönmezse dönmesin acıbadem var.
    hadi bize yol göster ne yapmamız gerek.

7. Yeşeren ümitler..........

8. Bence iki seçenek var biri beklemek ikincisi mahkemeye gitmek fikrimi soruyorsun ben biraz daha bekliyeceğim neden diyeceksin haklı sebebim var sonucu merak ediyorsun onu da yazayım.Ali beyle 9 senede bir kez görüşebildim birde mesaj aldım biraz daha sabır dedi inandımmı tereddütlerim var ama inanıyorum geçmişte geleceğe ait bazı izler var onlar açıklandığı zaman çok şey değişecektir. Benim korkum toplantı nisabını kaybettiyse çok terletirler.belkide imtiyaz almaya uğraşıyordur çok soru kafamda ama bu işin çözüleceğine inanıyorum inşallah borova gibi olmaz

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 42/990 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •