Sayfa 439/992 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 7932 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ito da yeni adresimiz hayırlı olsun.

2. Sanki iyi birşeyler olacak gibi.Keşke bizim Çbs boyada birşeyler yapmaya başlasa.Artık şeytanın bacağını kıralım diyorum.Anlamadığım şey okadar çok yatırımcısı var deniyor gelişmeleri takip etmek için bugüne kadar forumu izleyen 40 kişiyi geçmedi.Belki yabancı yatırımcı çoktur.Küçük ve büyük yatırımcı.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ito da ticaret sicil gazete bölümde yazıyor ben girip bakamadım .bu arada ali eşref bey eski yönetici konumunda ito da
    Olabilir yanılmıyorsam Abdülkadir mi Şaban çavuşoğlumu ito nun kurucularından olması lazım benim en çok merak ettiğim adres değişti sitemiz nasıl olacak çbs boyanın sitesinde ürün çeşitlerinde farklar var çbs printaşta neler vardır kim bilir. Borsaya döndükten sonra kim bilir neler olur.

4. Dikkatinizi çekti mi bilmem. İto da Çbs printaş sayfasının en başında şu yazıyı gördüm ve ne anlama geldiğini araştırdım.

Firmanın dosyasında FİRMA ve ORTAKLARLA İLGİLİ TAKYİDAT bulunmaktadır.

https://www.eksiduyuru.com/mobil/duy...akyidat-olmasi

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Olabilir yanılmıyorsam Abdülkadir mi Şaban çavuşoğlumu ito nun kurucularından olması lazım benim en çok merak ettiğim adres değişti sitemiz nasıl olacak çbs boyanın sitesinde ürün çeşitlerinde farklar var çbs printaşta neler vardır kim bilir. Borsaya döndükten sonra kim bilir neler olur.
    bak yine içim kıpraşıyor hayallere dalıyorum sokağa çıkmasammı ...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ticaret sicil eror veriyor 2 onur 2 sen bir bak bence
    Çbs nin verilerini giriyorlarsa sistemin işlemcisi hararet yapmış olabilir soğutuyorlardır yanmasındiye bizim işlemci de sıkıntı yok alıştı artık bi bardak su içtimmi iyi geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Dikkatinizi çekti mi bilmem. İto da Çbs printaş sayfasının en başında şu yazıyı gördüm ve ne anlama geldiğini araştırdım.

Firmanın dosyasında FİRMA ve ORTAKLARLA İLGİLİ TAKYİDAT bulunmaktadır.

https://www.eksiduyuru.com/mobil/duy...akyidat-olmasi
    evet yakın zaman takyidat bulunmamaktır yazısı çıkar bence az kaldı

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs nin verilerini giriyorlarsa sistemin işlemcisi hararet yapmış olabilir soğutuyorlardır yanmasındiye bizim işlemci de sıkıntı yok alıştı artık bi bardak su içtimmi iyi geliyor.
    bizimki su soğutmalı diyorsun.

Sayfa 439/992 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •