Sayfa 684/990 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bu haberde printaş ile ilgili olan nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Bu haberde printaş ile ilgili olan nedir?
    Şüphe iştirakleri ile ilgili bilgi yok borsada bir çok şirketler halka açık olsun olmasın diğer bir şirketin hissesini alabiliyor umutlar gerçekler açıklanıncaya kadar yaşar.

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/325056

Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor şirket kapa açıklama yaptı yalanladı bu anlaşma bitmiş olsa özeldurum açıklasını kapta veya spkda yayınlaması gerekir bağımsız denetim konsolide blançoda gerçekleri göreceğiz.

4. Sn 2 onur2 Ortada fabrika yok, çalışan,üreten,dağıtan yok. Bu yokların içinde, bu şirket nasıl borsaya dönecek. Çok oyalandı daha neyi bekliyor. Ben şahsen artık döneceğine umut etmyorum. Acaba çokmu hayal kurduk, kuruyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Sn 2 onur2 Ortada fabrika yok, çalışan,üreten,dağıtan yok. Bu yokların içinde, bu şirket nasıl borsaya dönecek. Çok oyalandı daha neyi bekliyor. Ben şahsen artık döneceğine umut etmyorum. Acaba çokmu hayal kurduk, kuruyoruz.
    Çbs printaşın 5 tane bağlı ortaklığı var 10 milyon sermayeli oto boya gibi ince mürekkepleri gşbi güzel şirketleri var printaş hakim şirket olarak bağlı ortaklarını yönetiyor printaş bağlı ortaları üzerinde her türlü karar alabilir hissesi oranında hakları vardır çalışan üreten dağıtan pazarlıyan fabrika üzerinde yapılan bütün işler çbs printaşın onayı olmadan yapılamaz bağlı ortaklarını ve onlarla iş yapan bütün firmalar printaşın gözetimindedir ticari bağları yapılan sözleşmelerle teminat altına alınmıştır güngördü boyada hakim ortak kim printaş olabilirmi bu tür pazarlama ve ticari şirketlerin anlaşmalarda hakim ortakların pay oranlarına bakılır daha önce goya boya vardı birini iflas gösterip tasviye edebilirler diğer şirketide kâr şampiyonu yapabilirler şüpheler çok bağımsız denetim yapılınca gerçekleri göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs printaşın 5 tane bağlı ortaklığı var 10 milyon sermayeli oto boya gibi ince mürekkepleri gşbi güzel şirketleri var printaş hakim şirket olarak bağlı ortaklarını yönetiyor printaş bağlı ortaları üzerinde her türlü karar alabilir hissesi oranında hakları vardır çalışan üreten dağıtan pazarlıyan fabrika üzerinde yapılan bütün işler çbs printaşın onayı olmadan yapılamaz bağlı ortaklarını ve onlarla iş yapan bütün firmalar printaşın gözetimindedir ticari bağları yapılan sözleşmelerle teminat altına alınmıştır güngördü boyada hakim ortak kim printaş olabilirmi bu tür pazarlama ve ticari şirketlerin anlaşmalarda hakim ortakların pay oranlarına bakılır daha önce goya boya vardı birini iflas gösterip tasviye edebilirler diğer şirketide kâr şampiyonu yapabilirler şüpheler çok bağımsız denetim yapılınca gerçekleri göreceğiz.
    printaş bu kadar hakim ortak eminsin yani tahminmi ediyorsun yoksa benim gibi hayal mi kuruyorsun .ince mürekkep faal bir şirket mi sence.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    printaş bu kadar hakim ortak eminsin yani tahminmi ediyorsun yoksa benim gibi hayal mi kuruyorsun .ince mürekkep faal bir şirket mi sence.
    Tahmin belki printaşın bile üzerine kayıtlı mal varlığı yoktur.
    İstanbul Anadolu 3.tera Ve inas Müdürlüğünden Tasfiye Tatilinin İlanı Dosya No: 2015-6-İflas

Müflis

İNCE MÜREKKEPLER ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş

Müflisin Adı, Soyadı: İnce Mürekkepler Üretim Ve Pazarlama A.Ş

Yerleşim Yerindeki Adresi: Altıyol Çilek Sokak Akel

İşhanı No: 1 K:5 81-82 Kadıköy/ist

Yukanda adı ve adresi yazılı müflisin masaya ait hiçbir mali bulunmadığından lera ve iflas Kanununun 217. maddesi uyarınca tasfiyenin tatiline karar verilmiştir. İş bu ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde alacaklılar tarafından gideri peşin verilerek (7.500,00-TL.) iflasa ilişkin işlemlerin devamı istenmediği taktirde iflasın IIK.254 maddesine göre kapatılacağı hususu tebliğ ve ilan olunur. 06.04.2015

Hüseyin Karadirek 39084

İstanbul Anadolu 3. Icra ve flas Müdürü Resmi Mühür ve İmza

(2JA)(14/229699)

İştirak hisseleri üzerine bence haciz getirilemiyor o yüzden mal varlıkları yok hisseler üzerine ihtiyati tedbir veya bloke veya rehin koyulabilir emin değilim bu yüzden belki şirket fes edilemiyecek.

Sayfa 684/990 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •