Sayfa 88/990 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 697 - 704 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. İnanmadığın sürece bu siteye hiç bakıp canını sıkma senelerdir ben bu siteye bakıyorum çok defalar yazayım dedim vaz geçtim burda bir gerçek var .site karanlık fikir olupta birşey yapan yapmaya çalışan yok sonuç gittim ettim dedim öyleşmiş patron böyleymiş bunlarla savcının karşısına çıkıp suç duyrusu yapamayız

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    Sayın akant yaptı iseniz beni en iyi siz anlarsınız herşeyi nasıl kanuna uygun yaptığını hukuki açıkları nasıl iyi bildiğini görmüştürsün
    Ben açıkça söyleyeyim şeytan çavuşoğlu na gıbte ile bakıyor

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al bendende aynı düşünçe benim tek umudum yeni bizim gibi ler hazır borsada bunu oda biliyor iyi bir ortam bekliyor duygusal düşünçem...

3. Doğru söylüyorsun ama ama tmsfnin adını duydummu tüylerim diken diken oluyor aklına bile getirme senelerdir aradım yazı gönderdim tasfiye den payalırım diye ticari ve iktisadi bütünlüğü oluşturan 7 fabrika yı başkalarına devrettiler yazıda göndermiyorlar yazı ile yok deseler onuda yapamıyorlar yapmıyorlar.bilgi vermiyorlar yani benim derdim çok farikayı satılığa çıkardılar söz de inkar ediyorlar tmsf spkdan beter

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Eğer umutlarımız biterse sizin göndereceğiniz belgeler benim için önemli savcıya gitmeden bütün bilgileri toplamalıyım ve sizlerde benim şahidim olacak sınız konu hakkında bana yardımcı olursanız sizin için de iyi olur bütün aklınızda ve olan belgeleri paylaşın lütfen ortak olarak bu işin için allahın izni ile çıkarız
    burdan ne bilgi alıcan bence fabrikanın kapısında üç beş gün bekle güzel bilgi yakalarsın şirket arazimizi sıradan kişilere kiraya vermişler gelir elde ediyorlar gibii yanış anlama akıl vermiyorum benim fikrim .

5. Akant bak olay bizim düşünce tarzımızın dışında bu şekilde yaklaşım dan sonuç çıkmaz neden kanunlarda diyorki yatırım cıları zarara uğratacak yanıltıcı eksik bilgi ve belge paylaşımı yalan bilgi ve belge paylaşımı yatırımcıların tehdit şantaj veya yanıltıcı bilgi paylaşarak zarara uğratılması suç burda yanlış bilgi yok bizim anlamadığımız kelimeler yüzünden sorun yaşıyoruz.burda bazı konular spk bist mkk kuruluşunun bilgisi dahilinde bunlar eninde sonunda açıklanacak bu burda kalmaz.tabiki konunun farkına varan iş güzarlar çıkıp havayı karartıp iş çıkarmaya çalışıyor olabilir hisselerin değerini bilenler hesaplarını yapmış tezgahını kurmuş olabilir .15 yıl dır ben bu hisseyi alayım zamanı gelsin diye bekledim.şimdi kotasyon yönetmeliğine uyulmadı ama borsa kotun dan veya kanun kapsamından çıkma ile ilgili taleplerinin olması gerekir borsaya dönüş için hazırladığı değerleme raporu denetim raporu kabul görmedi yeniden hazırlıyorlar olmalı. Sonuç çıkmazsa öbür süreç başlıyacak borsa kotundan çıkma başvurusu yapacak borsadan atılması kot tan çıktığı anlamına gelmez onun için kotasyon yönetmeliği var ben çıkardım oldu diye birşey yok.

6. Kotasyon yönetmeliği 28. Maddede 1.yıl şartını yerine getirdi 2.yıl şartınıda yerine getirdi direkten döndü birdaha gelecek spknın sabrını taşırırsa sonuç ne olur bilmem ama iyi olmaz oyok bu yok diyenler bakalım haklı çıkacaklarmı.olay savcılıkta ve çok ciddi başı ağrıyacak .artık ne olur zaman gösterir.süreç ağır işliyor ya birşeyleri yok etmeye çalışıyor yada tam eksiksiz geri dönecek jübilesini yapar geriçekilir bayrağı bundan sonra kim taşır bakalım. onursal başkan olarak rozetini alır.nereye tatile gider basında görürüz.

7. 4 üye 8 ziyaretçi toplam 12 kişi pazar günü vede 5 yıldır işleme kapalı gidipde gelen bir hisse varmı denilen bu ortamda ümitler hala duruyor ve sanki hemen yarın o beklenen o yıllardır özlemle beklenen o ümidimiz o istikbalimiz o yarınlarımız için beklenen müjde gelecek diye .......umarım Çavuşoğulları bu vebali üzerlerine almazlar insanların tertemiz haklarını iade ederler.

8. vergi dairesine bu firmalar hiç beyanda bulunmuyormu araştıran varmı ...

Sayfa 88/990 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •