Sayfa 90/989 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 713 - 720 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bisaş gibi çok var sonuç bu bunu nasıl yaptıkları çok iyi biliyorum deteyları zamanla daha iyi anlıyacaksın.beni aptal yerine koymalarını kabul ediyorum ama salak yerine koydummu hazmediyorum .gün gelir hesap döner, , , , , .

2. alan hayrını görsün ben unuttum lakin bu tarz hisseler güvenilmez bunların sahipleri senelerdir soydular şirketi ver bis enerjiye faizle parayı diğer şirkete ver ordan diğer şirkete sonra zarar açıkla senelerce sömürdüler şirketi.bu alanlarda yabancıları değiller aynı şirketin devamı dır şimdide bu hisseyi gözaltından çıkarırlar biraz yükseltirler ver garibana ....sistem aynı arada uyanık olursan kazanırsın .neyse boşver printaşta varmı senin yeni haberlerin.2onur2.

3. On dönüm arsam tmsf nin elin de
    hazmedemiyorum

4. Yok

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. borsa ya bakış bizim ülkemizde üç kağıt resmen kumar masası benim görüşüm hakkını arasan kurum yok karşında ..

6. Kumarda şansın var bunda yok ben ali beye diyecek bir sözüm yok bu ülkede adalet yok bu olayları görmüyorlarsa görevini yapmayan kul hakkını yiyenin tezgahı kurmuşlar milleti soyacaklar ne savcı sı ne hakimi zenginin uşağı olmuşlar millete hizmet yok çıkarına çalışıyorlar demekki adalet hikaye makamı bulan parasını alıp tüyüyor.spk başına geçiyor mehter marşı ile hiçbir şey yapmadan git izmir marşı ile hepsi gırtlağına kadar sahtekar.yok batmış belge yok devralmış belge yok.bu dolapları kimse görmüyor.

7. Bu sistem ilk yatırımcıları sonrada patronları bitiriyor hırsızlığın devlet eliyle yapıldığı yer bataklıktan kurtulabilirsin burdan asla .gireni bitiriyor .

8. Şirket Sayısı (4 adet)
    *** TSM Aşamasındaki şirketler sayfanın aşağı kısmındadır... ***
    Unvan Sicil No Müdürlük
    KALE BOYA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VETİCARET ANONİM ŞİRKETİ 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM A.Ş. 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VETİCARET ANONİM ŞİRKETİ 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM İNŞAAT..A.Ş. 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM İNŞAATSANAYİ VE TİCARETANONİM ŞİRKETİ 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 6833-11249 GEBZE
    KALE BOYA İNŞAAT MALZEMELERİFEVZİ TIRPAN 23204 KAYSERİ
    KALE BOYA İNŞAAT-TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE-2664 ÇANAKKALE
    KALE BOYA TURİZM VE İNŞAAT A.Ş 6833 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ 6833 GEBZE
    KALE BOYA TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 6833 GEBZE
    TSM Aşamasında Şirket Sayısı (0 adet)

Sayfa 90/989 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız