Sayfa 19/990 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 145 - 152 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. sakasi yok giden geri gelmiyor gelmiyor
    sensiz hayat bana bir tat vermiyor..
    Where are you,Printaş..

2. ABD'nin Kaliforni'ya eyaletinde yaşayan genç bir adam ilk kez ailesinden ayrılarak kendi evine taşındı. Ehliyetini alalı birkaç yıl olmuştu ama bir türlü bütçesine uyacak bir araba bulamıyordu. Arabalara bayılıyordu. Düzenli bir gelir ve düzgün bir işi vardı artık, araba almanın da zamanı gelmişti.
    Fiyatı uygun ve iyi durumda bir araba bulmak için haftalarca arama yaptı. Arkadaşlarınızı aradı, gazete ilanlarına baktı. Ancak bir türlü istediği arabayı bulamamıştı. İnternette bütçesine uygun binlerce araba vardı ancak onun istediği türden bir araba yoktu. Zaten istediği arabayı alacak kadar da zengin değildi.

Bir gün, Belki bugün şanslı günümdeyimdir diyerek yola koyuldu.

Yine bir sürü araba buldu ancak hiçbirine gücü yetmiyordu. Şans eseri bir gazete ilanı gördü. Araba göz kamaştırıcıydı. Ancak fiyatını görünce gözlerine inanamadı.

İlanda satılık bir Porsche vardı ve fiyatı sadece 50 dolardı. Bir yanlışlık olacağını düşündü. 5.000 dolara kadar indirebilirsem iyi diye düşünerek kadını aradı.

Bir yanlışlık olduğunu düşündü ve kadından olumsuz bir cevap bekliyordu. Fiyat gerçek olamayacak kadar iyiydi. Kadın telefonu açtı ve cevap verdi:

Evet, ilan bana ait. Fiyat 50 dolar. Araç, garajımda duruyor. Gelip inceleyebilirsiniz.

Genç adamın şaşkınlığı giderek artmıştı. Hala bunun bir rüya olduğunu düşünüyordu. Hemen hazırlandı ve adrese gitti. Evine önüne gelmişti artık. Biraz gergindi ve kapıyı çaldı. Orta yaşlı bir kadın kapıyı açtı ve genç adama garaja kadar eşlik etti. Araba orada yatıyordu.

Göz kamaştırıcı Porsche ilanda belirtildiği gibi Yeni gibiydi. Genç adam deneme sürüşü yapıp yapamayacağını sordu. Tabii ki diyen kadın, onunla beraber arabaya bindi. Porsche rüzgar gibiydi. Adam, kadına 50 dolar verdi yüzünde şaşkın bir ifadeyle. Kadın da gerekli evrak ve belgeleri adama teslim etti.

Haftalar geçmişti. Adam Porscheuna binmeden edemiyordu. Ailesine, arkadaşlarına ve iş arkadaşlarına arabasını gösterdi. Fiyatını öğrenen herkes şok oluyordu. Genç adam artık dayanamıyordu. Kadının arabayı neden bu kadar düşük fiyata sattığını sormaya karar verdi.

Genç adam bir gün kadını ziyarete gitti. Kadın, evdeydi ve kapıyı açtı. Arabanın fiyatının neden bu kadar düşük olduğunu sordu.

Kadının cevabı gayet basitti. Kadın suratında hafif bir gülümsemeyle, Eşim, beni sekreteri için terketti. Arabayı ve evi satıp parayı ona yollamam gerektiğine dair bir not bıraktı. Dedi.

3. Bir bardak soğuk su iceli yıllar oldu.... Maalesef....

4. O zaman kapatalım tv yi çekelim fişi bitsin bu iş. Şu dakikadan sonra takibi bırakıyorum...... THE END.. Cehennemin dibine kadar yolu var.

Bakalım sırada hangi boya var marşal mı dyo mu?

6. İşte Ak Parti hükümetlerinin ve sayın Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın küçük yatırımcıyı hırsız şirket patronlarına nasıl yem ettiğinin örneğidir..Bu malüm hükümetlerin hüküm sürdüğü 16 yıl içinde patronların şirketlerinin içini boşaltılar sonrada hileli iflasa gittiler Ünal Tarım ,Lio yağ,Çbs boya,Çbs prrintaş vb.gibi şirketler .. Peki milleti faiz haram borsa şirketlerine yatırım yapın ekonomimizde çok iyi bize güvenin diyen Sayın Cumhurbaşkanı bu bahsettiğim şirketlerin borsada tahtaları bir bir kapanırken küçük yatırımcıyı koruma adına ne yaptınız..Benim 2006 yılında yüz bin tl 2011 yılında çbs şirketlerinde yüz altmış bin tl dolar bazında hesap edersek altı yüz bin tl ediyor bu param 30 yıllık alın terim buhar oluyor yok oluyor malüm şahıslarda vicdandan hak hukuka adaletten kul hakkına müslümanlıktan harama helale kadar hikayede dem vuruyor ama bu işin ahiret tarafıda var seksen milyonun kul haklarını yüklenmek var hakkım zehir zıkkım olsun benim paramı hırsız patronlara( ÇBS shibi Çavuşoğullarına,Latif ve yaşar Ünallara ,şevket aksoy-ragıp arslan'a yediren (Kemal unakıtan rahmetsiz) çakma padişahlara.. Bu yüzdende KANUNİ SULtAN SÜLEYMAN HAN ahirete göç ederken bile ibret olsun diye ellerini tabutunu dışına çıkarılması konusunda emir vermiş ahirete dünyalık bişey götüremiyorum babında..BAŞIMIN TACISIN SULTANIM PADİŞAHIM RAHMETİNİZ BOL OLSUN.. ..İçimiz yanıyor banka borçlarıyla boğuşuyoruz hisselerimiz buhar olduğu günden bu yana bu hırsız patronların ve destekçilerininde yürekleri yansın İnşaAllah..Mağdur borsa yatırımcılarının kayıplarını telafi edecek bir düzenleme dahi yapılmamış bu güne dek bumu sizin adaletiniz.. Ben olaylara siyasi bakmıyorum 16 yıldırda Ak parti üyesiyim ve oyumu hep bu partiye vermişimdir ama haksızlık usulsüzlük adaletsizlik hırsızlık dolandırıcılık varsa bu ülkede ben asla tasvip etmem edemem taraf olamam kısacası ben yokum artık..Sırada DYO boya olamaz çünkü Yaşar izmirden yeterli siyasi desteği vermiştir hükümete o yüzdende fazlasıyla hükümetten maddi desteği görmüş şirketi mali durumunu iyileştirmiştir ..İzmirden Lio yağ sanayi hükümete mualif Altın yağ ise hükümet yanlısı ve destekçisiydi ..Sonrasında Lio yağ batırıldı tüm pazarları yandaş destekçi Altın Yağ'a peşkeş çekildi ortadoğu,uzakdoğu,arap ve amerika ülkeleri gibi..Durum bu değerli yatırımcı dostlarım..Hisse net site,forum,topik yöneticileri belki kurallar dışına taşmışımdır özür dilerim . Bu gerçekleri yatırımcı kardeşlerimle paylaşacığıma vesile olacağınız için de sizlere ayrıca teşekkür ederim
    .. Kin,nefret,düşmanlık,siyaset,politika vs.tavsiyesinde bulunmuyor borsa mağduru küçük yatırımcının sıkıntılarına parmak basıyorum..
    Son düzenleme : kartalgaga; 23-08-2017 saat: 12:07.

7. Tas aynı hamam aynı.düzen aynı duzulenler farklı ne tas değişir ne hamam düzen asla değişmez.sadece duzulenler değişir.oyun böyle kurulmuş.bunu ne siyasiler nede bizler degistiremeyiz .borsadan faizden nasıl bir toplum yetişir soruyorum.

8. HAKKIMIZDA
    Anasayfa HAKKIMIZDA
    Türkiye’nin ‘Güçlü Boya’sı olmak hedefiyle 1953’te İstanbul’da inşaat boyaları fabrikasının kuruluşu ile yola çıkan ÇBS Boya, onyıllar içinde üretim ve ticaret hacmiyle en büyük, ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle en güven duyulan boya markalarından biri olmuştur.
    ÇBS bugün İstanbul Çayırova’da kurmuş olduğu modern ve entegre tesislerde inşaat boyasının yanısıra sanayi, otomotiv, ve matbaa boyalarından, Alkit ve Polyester reçinelerine kadar yüzlerce çeşit boya kimya üretimi yapmaktadır.
    Hedefimiz her ürün çeşidimizde 21 yüzyıl bilgi ve teknoloji performansına sahip, daha yüksek ve üstün kaliteli ürünler sunmak, çevrenin korunmasının dünyanın ve insanlığın devamlılığı için ahlaki bir sorumluluk olduğu bilincini yükseltmek, kuruluşumuzdan bu yana yaşattığımız kurumsal güven duygusunu “Güçlü Boya†ÇBS’yi yükseltmektir. (Daha ne kadar bekleyeceğiz.)

Sayfa 19/990 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •