Sayfa 255/990 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. İnşallah hepimizin gönlündekine yakın bir yerde açılır.

2. Arkadaşlar siz bana takılıp kalmayın işinize gücünüze devam edin..Burada zaman zaman yanlış anlamadan nahoşluklar yaşanabiliyor ama kesinlikle yegane düşünce yoğunluğumuz ÇBS boya ve ÇBS printaş hisselerinin tekrar borsaya kote olup olmayacağıdır..Verilen haklı mücadelemizin elbetteki yanındayım ve sizlerle beraberim..Allah yardımcımız olsun..ÇBS hisselerinden dolayı hepimiz KABİLEYİZ ve Kardeşiz..

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bunu görmen lazım ne demek istediğimi sen daha iyi anlarsın bizden gizlenenler sonsuza kadar gitmez bir yerde çıkar ortaya.....https://drive.google.com/file/d/1KQL...w?usp=drivesdk
    yeni bakabildim .tablo 1 ve tablo 2 açaba şu anki ortaklık yapısı ne printaşta yüzde 8 ortağımız yabancı birde tahsisliyi yüzde 8 ortak yaptıysa bir o kadar da halka açık kısım dan topladı ise printaşta durum müthiş.holdingin ortaklık yapısı ..çoğunluk hisse ye kim nasıl sahip olacak gerçekten aile içinde son 15 yılda müthiş bir çekişme olmuş gibi duruyor.eğer gerçekten a.b.o müthiş 5 er yıllık plan yapıyor ise sona gelinmiştir.son holdingin ortaklar arası hisse durumu nasıl acaba..bence ali bey baya yükseltmiştir. gelsin artık bilanço her şey gün ışığına çıksın...

4. %51 üzeri artık kesin ali bey ve yakınlarında hakim ortak olarak yönetimin alacağı kararlar bakalım ne olacak blançolardan sonrası çok önemli. Tahminlerim çıkarsa holding borsada.

5. Tablo 2 de holding payı ozaman için %53 e yakın.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    %51 üzeri artık kesin ali bey ve yakınlarında hakim ortak olarak yönetimin alacağı kararlar bakalım ne olacak blançolardan sonrası çok önemli. Tahminlerim çıkarsa holding borsada.
    Printaşın %75 i halka açık değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?

7.  Alıntı Originally Posted by slmnbr Yazıyı Oku
    Printaşın %75 i halka açık değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum?
    Evet hatta%76.29

8. Çoğunluk hissenin halka açık olması bizim işimizi zorlaştırır bence.

Sayfa 255/990 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •