Sayfa 910/992 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 7932 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. O maltepe adresi zaten printaşın çbs holdinkdemi o adrese taşınıyormuş! Ben o adrese gittim randevunuz yokdiye içeri almadı güvenlik yer maltepe plaza diye geçiyor.

2. Holding ve printaş maltepede otoboya ve mikrotaş adres değişikliği gündemdeyse onlarda maltepeye gelebilir diye düşünüyorum

3. Haydi hayırlı ile.. Bir hareket var galiba... İnşallah herkes adına iyi bir şeyler olur.

4. Hiç bir şeyin olduğu yok.

5. ne oldu ki borsayamı dönüyoruz .

6. Heee şeherde geçinemiyik,barınamıyık gayri ondandır da koye döniyik

7. Çbs printaşın blançoları açıklansada köyümüze dönsek kaptan çok bekletti çok ömrümüzün son baharında kışı yaşıyoruz. Bayrama kadar genelkurul olsa bayramdan sonra izahnameyi hazırlasa ekime kadar izahname onaylansa hayale bak ondan sonra neler neler konuşuyor oluruz çok mevzu olacak çok.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs printaşın blançoları açıklansada köyümüze dönsek kaptan çok bekletti çok ömrümüzün son baharında kışı yaşıyoruz. Bayrama kadar genelkurul olsa bayramdan sonra izahnameyi hazırlasa ekime kadar izahname onaylansa hayale bak ondan sonra neler neler konuşuyor oluruz çok mevzu olacak çok.
    Reis,Allah büyük ,temennimiz ,dileğimiz tekrar borsaya kote olması yönünde inşallah deyip dua edeceğiz aramızdan bir mübarek kardeşimizin duaları kabul olurda belki bizim sıkıntılarımızın bitmesine vesile olur..Allah,hayırlı,güzel,sevindirici haberler nasip eylesin..Amin..

Sayfa 910/992 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •