Special Days Image
Sayfa 175/988 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 7904 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Olacak34 bugüne kadar yazdıklarını şöyle bir toparlayıp yazıya döksen ve bir fiyat aralığı versen bizde keyifle okusak. Teşekkürler...
    Patronlar bir yıl önce 3 TL civarı fiyattan bahsediyordu
    Ben bu fiyatı göreyim arkama bakmam
    Ama ileriki zamanlarda daha yüksek fiyatları görecektir.

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha açılıp açılmayacağı belli değil.Memsa gibi olmasında.0.xx kuruşlu fiyattan başlayıp yıllarca süründürürse.Benim tahtası kapatılan bir tane daha kağıdım var.Onun da hisse.net teki yorumcularından bazen bir kaç kişi böyle herkesi umutlandırıyordu. kapanan tahta açılıyor açılacak falan filan diye herkesi heyacana getirir çok geçmeden bakıyorsun o kişiler kayıp.Birdaha ses seda yok.

3. Herkesi umutlandıranların yanında herkesi karamsarlığa sürüklüyenlere nediyeceksin açılınca bu sitede adını değiştirip başka misyonamı sahip olacak amaç her zaman kazanmaktır ben niyetini anlıyorum .çünkü burda kazananlar her zaman kazanma derdinde ve kaybetmeyede hazır olmalı çifte kızarmış bisküvi gibi kıtır kıtır oh ne güzel herkes hakkına razı olacak payın varsa konuş derim.umudun yoksa sat gitsin potron hayır almam demez.

4. Devlet istedimmi bütün çarşafları ortaya koyuyor bak adnan oktarda neler oldu hepsi bir bir ortaya çıkıyor . a.b.o beylerin bildiği birşey olmasa devlet neden sussun savcılar hakimler neden dursun bu kadar imtiyazın olmasının nedeni ne ? Var birşey var çok şey var çok .yoksa tasfiye edilir tasfiye bakiyesinden kalan para çoktan hesaplara yatırılırdı .

5. Sayın Onur ,son yorumun için şapka çıkarıyorum.var bir şeyler varrr.biz imtiyaz verilmiş ama bu imtiyazı almak içinde bir şeyler vadedilmiş yada teminat verilmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın Onur ,son yorumun için şapka çıkarıyorum.var bir şeyler varrr.biz imtiyaz verilmiş ama bu imtiyazı almak içinde bir şeyler vadedilmiş yada teminat verilmiş.
    Samimiyetin için sağol, olanı herkes görür olacaklar hakkında herkes bir öngörüye sahip olamaz tecrübeler olacakların yerini hazırlar.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Devlet istedimmi bütün çarşafları ortaya koyuyor bak adnan oktarda neler oldu hepsi bir bir ortaya çıkıyor . a.b.o beylerin bildiği birşey olmasa devlet neden sussun savcılar hakimler neden dursun bu kadar imtiyazın olmasının nedeni ne ? Var birşey var çok şey var çok .yoksa tasfiye edilir tasfiye bakiyesinden kalan para çoktan hesaplara yatırılırdı .
    benim yazdığım yazının son satırları ile örtüşüyor.zaman gösterecek bakalım ne olacak.

8. Amacım kimseyi kırmak değildi.Tecrübeli arkadaşlara burada verdikleri emekten ve bilgi paylaşımından dolayı minnettarız.İnşallah hepimizin istediği şey olur.İstediğimiz olmasa bile ömrüm boyunca beklemeye devam edicem.

Sayfa 175/988 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •