Sayfa 131/989 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    o zamanki yapılan satış çbs baskı mürekkepleri ve baya pazar payı vardı bunlar bu firmayı işleyemedi sun a sattılar baskı mürekkepleriborsaya açık değildi diye biliyorum çok kafa patlamıştım bende senin gibi ticaret sicil gazetesin baya araştırmıştım.bunlar baskı mürekkeplerin tüm mal varlıklarını ve cbs oto boya adına olan mürekkep fabrikasını sattılar yani fabrikanın mal varlığı ve bir miktar arazisini aldılar.ve baskı mürekkep işinden çekildiler şirketi almadılar diye biliyorum.printaşıda oto boya işinde kullandılar japon firması ile sözde toyoto araçların boya işini yapacaklardı sonrası malum hüsran binlerce kişinin canını yaktılar sen haklı çıkarmısın bilemiyorum araştırıcam kaybedecek bir şey yok aydın beyin yanına bir gider sorarız.
    Aydın beyle görüşme imkanı bulabildinmi.

2.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    toplamda ver 300 bin tl al göster resmi 20 bin tl paraya bak boya satsa kazanamaz bu parayı

casper_vıa_g1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum
    alcaklı bankalar neden haciz koymuyorlar bu arsaya ....
    Biz yemedik onlarda yiyemesin ...........lar

3. Akant printaş daha önce mürekkep üretiyordu ve borsaya bu faaliyetle açıldı daha sonra bu işleri tesisleriyle birlikde sun chemical a arsayla birlikte sattı.genel kurul yada yönetim kurulu tekrar toplandı ve printaşın faaliyet konusunu oto boya ve gereçleri olarak değiştirdi.yani demek istediğim mürekkep işinden boya işine geçti aynı şirket.keşke mürekkep işine davam etseydi.

4.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    dostum
    alcaklı bankalar neden haciz koymuyorlar bu arsaya ....
    Biz yemedik onlarda yiyemesin ...........lar
    Ne kadar alacaklı var ise hacizi var

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    ne kadar alacaklı var ise hacizi var

casper_vıa_g1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum haciz varsa gelirlere de haciz konmaz mı
    kiraya veriyorlar ya o kira gelirlerine ....

6.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    dostum haciz varsa gelirlere de haciz konmaz mı
    kiraya veriyorlar ya o kira gelirlerine ....
    İcra dairesi her sene satışta gelip alan yok

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Akant printaş daha önce mürekkep üretiyordu ve borsaya bu faaliyetle açıldı daha sonra bu işleri tesisleriyle birlikde sun chemical a arsayla birlikte sattı.genel kurul yada yönetim kurulu tekrar toplandı ve printaşın faaliyet konusunu oto boya ve gereçleri olarak değiştirdi.yani demek istediğim mürekkep işinden boya işine geçti aynı şirket.keşke mürekkep işine davam etseydi.
    orda kapalı kapılar arkasında nasıl bir anlaşma yapıldı.ne oldu onu bizler bilemiyoruz.türkiyede nerdeyse sayılı üretim yapan bir tesis hangi akla hizmet tüm makine teçhizatları ve müşterileri ile satıldı şirket patronlarının veya yöneticiler menfaatleri neydi hep sorular.o kulvarda devam etselerdi şu an sun gibi iyi bilanço açıklayan bir firma olurdu.onu geçelim aynısı nippon ile yapılan anlaşma 2013 üretimleri kat ve kat artmışken birden bu üretimde bitti .kimbilir kimlere sattılar .hep gizli anlaşmalar kanunun boşluklarından faydalanıp bizlere olan oluyor .şimdiki seneryo ne olucak metal ediyorum umarim aklimdan geceni yaparlar bizlerde kurtuluruz.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aydın beyle görüşme imkanı bulabildinmi.
    yok 2onur2 fazla vaktim olmadi.gecen gecerken fabrikanin ordan ugradim.bekci burda uretimi yok kendileride buraya gelmezdedi.benim 6 adet firmaya kiralik vermişler.fabrikanın arka kısmına 2 adet.üretim silosu yenilemişler muhtemelen bunların mikrotaş mikronize diye firmaları var o üretim yapıyor.diğer taraflar depo olarak kullanılıyor.birde burhan pazarlama diye tabela vardı şimdi duruyormu bilmiyorum.yani durum bu zaman da doluyor.şafak 10 sanırım..

Sayfa 131/989 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •