Sayfa 265/991 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Oda yetmez ise gerekirse çavuşoğlu ilede irtibatı kurabilir gereken bilgileri kendisinden alınabilir.
    İnanın hakaret felan olmadıkca istediğiniz cevabı kendisinden alabilirsiniz.

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben burada konuşurken spk çbs holding işe ilgili yetkili kişdende
    Kıbrıs onalt grubu
    Çbs çavuşoğlundan aldığım bilgiler ile konuşuyorum
    İletişim olarak farklı yollar ile kendilerinden de gerekli bilgiler alınır

3. İsteyen arkadaşlara bu beyefendi lerin iletişim numaraları özelden veririm iletişim doğru kurulduğu taktirde istediklerini alabilirler

4. Ben buradan desem haydi hep birlikte spk gidelim desem kaç kişi çıkar..
    Ben her yola varım
    Gün belirleyip hep birlikte gidelim

5. İki uç yıl önce fabrika gidelim hep birlikte denildi ben gittim bir kişi vardı..

6. Ali eşref çavuşoğlu ile sizlerinde olacağı bir ortamda olmak için randevu talep ediyorum bilginiz olsun..
    Ne varsa yüz yüze konuşalım

7.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    Ali eşref çavuşoğlu ile sizlerinde olacağı bir ortamda olmak için randevu talep ediyorum bilginiz olsun..
    Ne varsa yüz yüze konuşalım

Memnuniyetle ben gelirim telefona cevap vermediği için mesajda dahil benim kendisine sade 4-5 sorum olur bizim sorularımızın cevaplarını bu gelişmelerden dolayı cevaplıyacak duruma gelmişlerdir. Geçmişte yaşanan beklentilerle şimdikileri çok farklı.

8. Hep birlikte spk ya gitmek cozum uretmez ki. Burdanki herkesten fazla printas hissem vardir. Cumhurbaskanligi Basbakankik Ekonomi bakanligi spk ile 50 kez yazistim. Ama sonuç boş. Benik anladigim sirket iflas etsin arsa uzerinde halkbank ipotegi var arsa bankaya kalsin sonra ordan arsa yandasa gitsin. Borsada toplanan parada Çavuşogluna kalsin. Yoksa fabrika kapali veya 1 masa 1 sandalye sirketler borsada islem goruyor ama arsasi milyonlarca dolar olan fabrikasi işliyen çbs markasi anadoluda peynir ekmek gibi giden fabrika kot dişi birakiliyor. Burda amac kot disi birakanlarin adamin arsasini elinde almak baska bir sey degil. Ayni bolgede Aydon doganin sahsi arsalarida vardi ona da turlu baskilarla adama sattirdilar.

Sayfa 265/991 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •