Sayfa 27/989 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 209 - 216 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Burada yapacağımız en büyük handikap şudur;bittik iflas ettik diyerek belkide istenen bir durum oluşturmayalım ki yöneticilet geceleri o kadar rahat uyumasın.

2. Acaba fabrikanın içine girip kamera ile çekip watsp haber hattı a habere veya kanallara mi gondersek hisse ortakları olarak .en azından şirket bilançosunu yayinlasalar .bence hissesi olan sahip çıkması gerek kendi payinca ben yine e devlletten şikayet protestosuna devam burda olan herkez bimere şikayete davet ediyorum en azinda yalanda olsa bir bilanço açıklasın..

3. Fisi cekilmis gibi...insallah acilirda yuzler guler...

4. yok mu haber neyin ) biri bi gitsin de fabrikaya sorsa ya ula siz ne ediiiniz diye
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

5. Hastanedeki deliler bir gün bahçe duvarının dibinde toplaşmış duvardaki bir delikten sırasıyla içeri bakıyorlarmış.Bütün bu olayı bir süredir pencereden takip eden hastanede görevli bir doktor aşağıya inip delilerin yanına gitmiş ve sormuş;

Siz burada ne yapıyorsunuz, ne var o delikte? diye.

Deliler cevap vermiş;
    Biz 10 senedir burada delikten içeri bakıyoruz.Hiç bir şey göremedik, sen mi göreceksin.

6. Merhabalar;
    Şirket iyice susmuş.Artık hiç bir haber bile yok tamamen kendini unutturmuş.Ama yavru Vatanda çok şık sayfaları var.En yakın zamanda Fabrika kıbrısa taşınır çok bravo size Çavuşoğlu ye gereberesice

7. Alo battiklarina inanan printas zadeler..yokmu haber araştıran..müjdeli haber vereçek babayiğit ..

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Alo battiklarina inanan printas zadeler..yokmu haber araştıran..müjdeli haber vereçek babayiğit ..
    Artık ümitler tükenti ben çavuşoğluna helal etmiyorum öbür dünyada görüşeceğiz burdan birşey çıkacağı yok

Sayfa 27/989 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •