Sayfa 243/989 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 7908 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    2onur2 ilk defa sizde de umutsuzluk hali olustu...olumsuz bir durum mu var...
    yok beni çözdü beni kırmamak için benim yorumlarıma yarı umutsuz cevap veriyor.onun her zaman umutları en üst seviyede inşallah gönlünce olur.

2. Yok sitemkâr espirili bir ruh hali içten gelen karanlık odanın verdiği sıkıntı kıbrıs taraflarından tan yeri ağırmaya başladı herhalde fazla acele ediyorum. Duygusal yaklaşımlar aslında umutlarım artarak devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yok beni çözdü beni kırmamak için benim yorumlarıma yarı umutsuz cevap veriyor.onun her zaman umutları en üst seviyede inşallah gönlünce olur.
    Fikrine katılmamam hak vermemem imkansız biri gülerken ağlamak ağlarken gülmek bana ters geliyor insanlar kaybettiklerine üzüleceğine kazandıklarına sevine bilse hayat mücadelesini bırakmasa daha mutlu daha huzurlu olabilir ben ne kaybedersem kaybedeyim mutlu olmak için bir sebep bir hedef bulurum. Dünyanın enzengini beden ve akıl sağlığı yerinde olandır.

4. Hayallerimizin maksimum seviyede gerçekleşmesi dileği ile tüm ortaklarıma mutlu bir pazar sabahı diliyorum.

https://m.facebook.com/story.php?sto...composer=false

5. Kimse yazmadığına göre ters giden birşeyler var galiba. Hayatımıza bir beklenti ve heyecan gelmişti. Şu son 3, 4 ay sayenizde güzel geçmişti. Ülkenin içinde bulunduğu şu ekonomik kriz sürecinde, benim için enerji kaynağiydi. Hayırlısı.

6. Bu sessizlik hayra alamet gelmiyor bana da

7. Bi taraftan da trtde reklam boşa Dönmez. Olmayacak gibi olsa neden masraf etsin ki.

8. Muhtemelki güzel haberler için çalışıyor.yada öyle ummak istiyorum.haber kaynagımız bu konuda biraz sabırlı olunmasını söylediydi.onun için sürekli sabırsız konuşmaların bir yararı yok.bence sıkıntıya girdiğinizde olumsuz düşüncerden kurtulmak için çbs boya facebook sayfasını ziyaret edin.bakın orda yeni yeni ürünler piyasaya sunulmakta ve avrupanın değisik şehirlerindeki yapı fuarlarına katılım ilanları var...yıllardır bekliyoruz sabırla...biraz daha sabır bence ....filmin sonunun güzel bitmesi için başroldeki oyuncunun biraz cefa biraz acı ve mutsuzluk çekmesi lazım)

Sayfa 243/989 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •