Sayfa 184/988 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yaa arkadaslar yatın artık ya.uyku muyku bırakmadınız bizde))) sağlıcaklaaa.

devam

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    birde senin dediğin eski ortaklıklar anlaşmalar bunlarda gün yüzüne çıkarsa.... sağlam kemer bulmamız gerek..
    Bizim piskolojimizi bozacak kadar karanlık olan printaş bütün ortaklar ona bağlı bağlı ortakların ortakları nı hiç bilmiyoruz.ya ben kelime bulamıyorum bu fasıllar yavaş yavaş açılacaktır almayan almadığına satan sattığına pişman olacak millete kafayı yedirecek biz beklerken yedik zaten ikinciyede açılınca yiyecek kafa kalırsa tabi patronun kim bilir neler var aklında mazlumdan beter etti bizihttps://youtu.be/rJaIjSzK_Jo

3.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Yaa arkadaslar yatın artık ya.uyku muyku bırakmadınız bizde))) sağlıcaklaaa.

devam
    yoğun iş arasında bakamıyorum gündüzleri pek.neyse iyi geceler herkeze. mutlu yarınlar olsun tüm printaş zedelere

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Olacakların sonunda nasıl sevineceğimi düşünemiyorum ne yapacağım türkiyemi dünya turumu yapsam bi sonucu görsek tatile ihtiyacım var bunaldık iyice .
    Sayın 2onur2,günaydın..Printaş hayırlısıyla açılırsa, ,senin, akant2017,olacak34 tatil masraflarınız benden çok samimimiyim.. size söz veriyorum...Burada yazılıp çizilenleride yanlış yorumlamayın lütfen çünkü tamamen iyi niyetle, kardeşçe,dostça,ÇBS Printaş mağdur aile bireyleri olarak kabul edilip ( gözü kara, başarılı,yılgınlık göstermeyen,tuttuğunu koparan,pes etmeyen, manasında deli demişimdir) övgüyle yorum yapılmıştır.. Ben ne niyetle yazdığımı açıklayayımda muallak kalmasın kalbiniz incinmesin...

5. Günaydın gönlünden geçenler için sağol bir çayın veya kahven de benim için kafidir an itibarı ile bazı olayları tatsız algılıya biliriz fakat ilerliyen zamanlarda insan olaylara hoşgörü içinde bakmayı öğreniyor.sınırlı seviye içerisinde şakalaşma gergin ortamlarda aslında iyide olur. Benim açımdan sorun olacak bir durun değil .

6. Erdemli,anlayışlı,hoşgörünüz için teşekkür ederim..İçeceğiniz dost çayı,kahvesi olsun yeterki ,inşha Allah diyelim..Sizlerde sağolun..Mağdur Printaş ailesine ve ortaklarına selamlar..

7. Halka arzlarla birlikte hangi şirketlerini borsaya sokabilir?
    Bu halka arzlar Prtaş'ı nasıl etkiler?
    İştirakleri borsaya girdiğinde PRTAŞ'ı olumsuz etkilemez mi?

8. Benim beklentim printaşta oto boya ve matbaa mürekkepleri çbs boyada izoguard ve çbs pazarlama çbs holdingte çbs gayrimenkul ve pp ve p mühendislik in halka arzı olabilir diğer şirketleride bunlara bağlı ortak olarak konsolide blançoda gösterebilir. Etkilemez fiyatlanması daha hızlı daha güvenilir olur piyasa hareketleri daha etkili ve istikrarlı olur. 1milyarlık tek şirket olacağına ayrı olsun daha iyi.

Sayfa 184/988 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •