Special Days Image
Sayfa 37/989 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 289 - 296 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bence son bir vurgun için arsa satılınca borsaya dönerler yeni geriden gelen bayrağı taşıyacak genç yatırımcılar var beş sene içinde iki sermaye artışı ve elde kalan hisselerini halka arz ederlerse kaç para kazanır sizce.

2.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sayın garibanca, hayırdır kaleminizin mürekkebimi bitti..Neden yorum yapmaktan vazgeçtiniz..iyi geceler..Slm..
    Selam Kartalgaga, henüz mürekkep bitmedi ama, 31.07.2018 tarihine kadar elektronik ortamda her hangi bir paylaşımda bulunmayacağıma söz vermiştim kendi kendime. Yine sözümü tutamadım, sorunuz üzerine cevaplamak durumunda kaldım. Umarım iyisinizdir.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Selam Kartalgaga, henüz mürekkep bitmedi ama, 31.07.2018 tarihine kadar elektronik ortamda her hangi bir paylaşımda bulunmayacağıma söz vermiştim kendi kendime. Yine sözümü tutamadım, sorunuz üzerine cevaplamak durumunda kaldım. Umarım iyisinizdir.
    İyiyim sağolasınız..teşekkür ederim..yok merak ettim nerelerdesiniz diye..Sağlıklı olunda gerisi mühim değil..slm..

4.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    İyiyim sağolasınız..teşekkür ederim..yok merak ettim nerelerdesiniz diye..Sağlıklı olunda gerisi mühim değil..slm..
    İyiyim. Sağ olasın. Sizin de iyi olmanızı iyi olmanızı isterim. Tabikii sağlık en önemlisi.

5. Gebze adliyesine yakın kimse yok galiba. Şu satış işlemi sonucunu öğrenemedik.

6.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Gebze adliyesine yakın kimse yok galiba. Şu satış işlemi sonucunu öğrenemedik.
    umutsuz vaka kimseden haber yok bir kaç kişi dışında bitkisel hayata girmiş hasta gibi fişi çekilmesi bekleniyor.

7. Fisi cekildi... Birsey olsaydi simdiye kadar.... Allah yar ve yardimcimiz olsun...

8. BİST'in adını BORSA CENABET olarak değiştirsinler.

Sayfa 37/989 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •