Sayfa 135/193 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Yasar Erdinc - Bir Hisseye Deger Bicmek

2. Yasar hoca dokturmus yine temel analiz konusunda... Aslinda ders niteliginde ama...kim oturacak dinleyecek... okuyacak...calisacak...analiz yapacak?
    Neyse...herkese kolay gelsin.

Yalin hocam, pek ugramiyorsun gibi buralara...

3. Hoş geldin epikur hocam siz karalayın biz okuruz .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,017
     Alıntı Originally Posted by epikur Yazıyı Oku
    Yasar hoca dokturmus yine temel analiz konusunda... Aslinda ders niteliginde ama...kim oturacak dinleyecek... okuyacak...calisacak...analiz yapacak?

sayın epikur,
    önceki forumda yaptığınız paylaşımları tekrar tekrar okuyup sizi ilgiyle takip ederdim., her paylaşımınız bizler için ders niteliğindeydi, temettü yatırımcılığını da sayenizde öğrendim. umarım değerli paylaşımlarınızın devamı gelecektir
    yalın hocam, bilanço dönemi bittiğine göre şirketlerin sektörel değerlendirmelerini uygun bir zamanınızda yapıp bizlerle de paylaşırsınız şimdiden çok teşekkürler, saygılar.

5. Arkadaşlar kordsa Hakkında ne düşünüyorsunuz ? piyasa değeri olması gerekenden düşük gibi geldi . maliyetlerinde satışlarında karlılığında çok önemli bir değişiklik görmedim ama pd düşmüş. acaba bilmediğimiz bir durumu fiyatlamış olabilir mi ? ben mi fark edemedim sebebini ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by epikur Yazıyı Oku
    Yasar hoca dokturmus yine temel analiz konusunda... Aslinda ders niteliginde ama...kim oturacak dinleyecek... okuyacak...calisacak...analiz yapacak?

Oooo değerli abim

Asıl sen uğramaz oldun, nerelerdesin? Görüşelim birara.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kordsa Hakkında ne düşünüyorsunuz ? piyasa değeri olması gerekenden düşük gibi geldi . maliyetlerinde satışlarında karlılığında çok önemli bir değişiklik görmedim ama pd düşmüş. acaba bilmediğimiz bir durumu fiyatlamış olabilir mi ? ben mi fark edemedim sebebini ?
    Şirket özelinde bir bilgim yok ama SA olması genel bir çekince benim adıma.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

8. Merhaba arkadaşlar,

Bir hissenin geçmiş fiyat bilgisine ( temettü ödemeleri düzeltilmemiş o günkü kapanış fiyatına ) nasıl ulaşabilirim? Daha önce paragaranti sitesinden ulaşabiliyordum ancak site yenilenmiş şimdi bulamıyorum bu bilgileri.

Sayfa 135/193 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •