Sayfa 35/193 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. karel e gecsekmi acaba sayin YALIN?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Bu da teknik analizde bana göre grafikteki trend destek ve dirençleridir.

Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    karel e gecsekmi acaba sayin YALIN?
    Sırada Karel var ama Kront için ekleme yapmak isteyen olabilir belki diye hemen karele geçmek istemedim. En kısa zamanda ona da geçeriz.

4.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Bu da teknik analizde bana göre grafikteki trend destek ve dirençleridir.

En başarısız olduğunuz nokta, yani teknik analiz

5.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Birilerinin hoşuna gitsin yada gitmesin diye değil, temel analizin güzelliklerinden örneklerdir bunlar dostum

Sonucu kimse eleştirmemiş olsa da senin nezdinde bende ilave bir açıklama yapmış olayım.

KRONT şimdi bu sene cirosunu ve kar rakamını bu denli artmış olsa bile temel analiz hesabına göre eder fiyatından pahalı fiyatlanıyorsa, piyasa belkide daha güzel şeylerin (yeni bir iş anlaşması - çok daha yüksek ciro ve kar vs) olacağını düşünüyordur. Ama biz eldeki veriler ve imkanlar ile bunları öngörebildik. Ve buna göre kendimize bir rota çizmiş olduk.

Böylece;

Sadece bir başkasının yorumu ve düşüncesine göre yatırım yapmamış oluruz, kendi fikirlerimiz ve düşüncelerimizle bir stratejimiz olur.

Amaç sosyal medyada eğitim çalışması ise; BUDUR bence
    Abi ellerine sağlık mükemmel ötesi bir çalışma olmuş..
    Dikkatimi çeken bir şey paylaşmak isterim;
    Kront malum 5 liraydı geçen yılın sonlarına doğru. Hızlıca 10 hareketi yapıp 8 lere geldi ve oralarda ciddi hacim oluştu. Elinde olanlar oralarda çıktı. Oradan 14 lere 1 haftada gidip brüte girdi. Brüt haberi gelince 10 altına sarkıp 2 günde 14 üstüne çıktı
    Yani aslında brüte girmemiş bizi yemişler
    Şaka bir yana şu an kağıtta kimse olmadığı için brütte %70 yükseldi. Böyle bir şey mümkün mü? Normalde değil ama kimse olmayınca 300 bin gibi komik bir hacimle bile %7 yükseldi geçenlerde. Yani kağıt kar da açıklasa potansiyeli de olsa net bir hacimsiz %70 yükseliş var yani balon. Yablış anlaşılmısın gitmez falan demiyorum. Millete mal satmak için daha da sürerler ama bu fiyattan bana İstanbul'un fethi kadar uzak.
    Sevgiler

6. Yani 11.05 ortalaması ile çıkan biri olarak haklı nedenlerim gün yüzüne çıkmaya başlıyor.kronta kalın lotlar bir türlü çıkamıyor.250.000 lotu olan biri nasıl çıkarsa onlar düşünsün.Daha büyük reklama ihtiyaç var

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    En başarısız olduğunuz nokta, yani teknik analiz
    Haklısınız, başarılı olduğum söylenemez.

Sizi görseydik bir de.

8. Aziz abi daha önce yazan oldu mu bilmiyorum, ama 3-5 cümle ile özetleyeyim.

Şu anda yılda 50-60 milyon favök üreten ODAŞ,
    2018'de yerli kömürle çalışan elektrik santrali devreye girdiğinde 200 milyondan fazla,
    2019'da santralin kapasite kullanım oranında artış ve altın madenciliği için devletten izin gelirse 300 milyonun üstünde favök üretecek.

135 milyon sermaye ile 300 milyon favök üretecek şirketin borcu da 800 milyon dersek, hisse fiyatı kaç olmalı, oturun siz de hesaplayın, ben 8-10 arasını beklerim.

Bunu hissenin topiğinde aylardır yazıyorum, ama buradaki arkadaşlara da faydamız olsun

Sayfa 35/193 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •