Sayfa 45/193 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    bu devirde siyasetcilerin kucaginda olmayan "patron" varmi?
    Hocam rekabetde herzaman taraf var lobiyi kim iyi yaparsa işi alıyor demi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı ve ilçe kadın kolları başkanları Hendek'te toplandı. Toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'nin misafiri olan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da katıldı.

AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu ve ilçe kadın kolları başkanları aylık ilçe toplantılarını Hendek'te gerçekleştirdi. Toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, misafiri SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu da katıldı.

Bu durum özelinde siyasi bir risk olarak görmek gerekir mi? Bu tür ilişkiler için genel düşüncelerinizi paylaşırsanız çok teşekkür ederim.
    Şirketin bu tür ilişkilerini bilmiyordum, öğrendiğime sevindim, teşekkür ederim.

Bu durumu şahsen ben siyasi bir risk olarak görüyorum. Çünkü bir zaman iktidara yakın olan bir şirket bir zaman sonra azılı düşman olabiliyor. Yakın iken nimetlerden etik olmayan şekilde faydalanırken düşman yaftası yiyince de bir kaşık su da boğulabiliyor vs. Yakın dostluk ve azılı düşmanlık sıfatları bu ilişkilerde çok çabuk yer değiştirebildiğinden ben ortak olduğum şirketin siyasi ilişkileri olsun istemem.

Öte yandan sayın legolas'ın dediği durum da ne yazıkki bir gerçek.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

3. Ulusoy elektrik iyi şirkettir sahada bakım yapan elektrik müh. Arkadaşlar var bunlar ulusoy un satış sonrası servisini överlerdi. Ama bir kez daha görüyoruz ki halka arz halka mal kucaklattirip öpmekten ibaret bir olay daha hiç halka arza talip olmadım; uluse için 2. Halka arz bu kez daha da yüksek fiyatlarla gerçekleşebilir. 2 3 yıl içinde olur diye düşünüyorum. 6 aylık bilançosu gelince çalışıp ben de bir şeyler paylaşırım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Yav ne kadar hazırcısınız ha, birinizde demiyorki listede sıra MRSHL şirketine gelmişti, ahanda şirketin artıları/eksileri vs.

5.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Yav ne kadar hazırcısınız ha, birinizde demiyorki listede sıra MRSHL şirketine gelmişti, ahanda şirketin artıları/eksileri vs.
    Abi hazırcılık değil çeşme de tatildeyim biliyorsun...sahil de otururken senin analizi okursam çok lezzetli olur😀😀😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Abi hazırcılık değil çeşme de tatildeyim biliyorsun...sahil de otururken senin analizi okursam çok lezzetli olur😀😀😀
    Pala gibi adamsın yav, sahilden istek gönderiyorsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Daha önce de defalarca paylaştım teknik analizdeki şu basit yolu. İşlem hacmi bazen tek başına çok önemli ipuçları veriyor.

Hisse isimlerine gerek yok, bakın ne güzel çalışmış bu basit yöntem.

Bu şekilde işlem hacmi patlamaları yaşanan hisseleri bulup, şirketin haber akışını, bilançosunu ve gelir tablosunu dikkatlice analiz etmek gerekir. Bu tür durumlarda genelde olumlu sonuçlar çıkıyor.

Grafikleri araştırırsanız bu şekilde yolun henüz başında olan şirketler var. Bu şekilde işlem hacmi artan ve fiyatı yükselenler diye tarama yaptım, bir kaç tane taze şirket çıktı ortaya.

8. ............
    Son düzenleme : b_g; 01-07-2017 saat: 00:21.

Sayfa 45/193 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •