Sayfa 22/193 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Abi yine güzel yerden yakalamışsın tebrikler.
    Şu kumar VOB'u bıraksan patlama yapacak ne kağıtlar var bende beyin fırsatı yaparız üzerlerinde çalışırız.
    Ama illa kumar oynayacağım dersen sana en büyük kumar kağıdı Tknsa'yı tavsiye ederim
    Seviyoruz seni abi.
    Vob'a niye kumar diyorsun arkadaş kumar gibi oynamazsan kumar değil vob. Hisseyi de kumar gibi oynarsan hisse de kumar olur. Ayrıca hisselerim olmadığını nerden biliyorsun?
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

2.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Vob'a niye kumar diyorsun arkadaş kumar gibi oynamazsan kumar değil vob. Hisseyi de kumar gibi oynarsan hisse de kumar olur. Ayrıca hisselerim olmadığını nerden biliyorsun?
    En son konuştuğumuzda artık VOB dayım dediğin için hisse yok zannetim abi. Hissen varsa artık seni daha çok yazarken göreceğim için mutluyum
    Temel analizi senden öğrendik. Hakkın çok bizde

3.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Listedeki şirketlerin incelemeleri biraz ağır ilerliyor farkındayım ama inanın çok yoğunum, idare edin artık

HLGYO şirketine olumlu/olumsuz ek yapmak isteyenler olursa bilgilerimizi çoğaltmış oluruz.
    Çok teşekkürler . Bu şirket için farklı sosyal medya ortamlarında çok ++ yorumlar görüyorduk . Aydınlattığınız içim tekrar çok teşekkürler

4. Temel analiz ogrenmek icin tavsiyeniz nedir ?

SM-N750 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hlgyo için ben şahsen çok umutluyum ama okadar sabredebilir miyiz bana göre en az 2-3 sene varsa ilk önce finans merkezi bitmesi gerekiyor. Yalın hocanın yorumların da yaptığı gibi suan pek bişey yok firmada ve kurumsal bir kurumun kurumsal firması sabrederek yatırım olursa kazançlı olunur. Çocuğa yatırım diye düşünüyorum ben şahsen kendimizden ziyade 😃😄😃 Ayrıca unutmamak lazım finans merkezi sonrası kiracisi hazir

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hani çok karışmayım diyorum ama HLGYO bugün bir karar alıp tüm malı mülkü satıp (dönen ve duran varlıklar) faize yatırsa daha fazla para kazanır...Zaten kendi faaaliyetinden elde ettiği gelirler fazi gelirlerinin 1/5 i kadar..Hiç olmazsa bu kadar genel yönetim gideri, pazarlama gideri falan vermez..Niye kurarlar böyle şirketleri hiç anlamam..Aslında biliyoruz da...neyse...

Merhaba,
    Biraz egzersiz yapmakta fayda var.Belki değişik fikirler verebilir.
    YALIN hocam KRONT a geçseniz nasıl olur.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Hani çok karışmayım diyorum ama HLGYO bugün bir karar alıp tüm malı mülkü satıp (dönen ve duran varlıklar) faize yatırsa daha fazla para kazanır...Zaten kendi faaaliyetinden elde ettiği gelirler fazi gelirlerinin 1/5 i kadar..Hiç olmazsa bu kadar genel yönetim gideri, pazarlama gideri falan vermez..Niye kurarlar böyle şirketleri hiç anlamam..Aslında biliyoruz da...neyse...
    Tebrik ediyorum, kral çıplak demişsiniz. :D

Sayfa 22/193 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •