Sayfa 185/193 İlkİlk ... 85135175183184185186187 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. Sn. Yalın analizler için çok teşekkürler. eskiden sektörel dupont analizleri veriyordunuz, en azından sene sonu bilançolarında veriyordunuz. bu senekileri yayınladınız mı, ben mi göremedim. zahmet olmazsa yayınlayabilir misiniz ?

2. Burada herkes iyi niyetle biseyler yazıyor, ciziyor, okuyor. Yalniz size bisey söyleyeyim, kimse kusura bakmasın bütün yazılanlar "ÇÖP" olabilir. Kimse açıklanan bilancolarin dogrulugunu sorgulamiyor.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    btcım hakkında genel bir değerlendirme yapabilecek olan var mı ? Ben iyi görüyorum sizlerin ne düşündüğünü merak ettim.
    batıçim demişken bende tam onu araştırmıştım sermaye artırımı açıklada yüzde 125 bedelsiz ardından 18 trl kar geçen sene zarardı sermaye artırımından sonra hisse fiyatı 3,10 lara geliyor emsallerine göre çok ucuz yüzde elli bir potansiyel var gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Burada herkes iyi niyetle biseyler yazıyor, ciziyor, okuyor. Yalniz size bisey söyleyeyim, kimse kusura bakmasın bütün yazılanlar "ÇÖP" olabilir. Kimse açıklanan bilancolarin dogrulugunu sorgulamiyor.
    Haklısın hiçbir veriye benimde güvenim yok.
    Hisse senetleri piyasasında elle tutulur bir hikaye yok. Belki döviz bazında ucuzlamış hisse senetleri konuşulabilir ancak daha önce yaşadık bunları. Alıcı olmadıktan sonra satış fiyatının hiç bir anlamı yok. Bu yılın ikinci yarısı çok fırtınalı geçecek.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Borsada en büyük tecrübe; nakitte kalmanında bir yatırım pozisyonu olduğunu anlayabilmektir. Devamlı düşen hisse fiyatları karşısında nakit pozisyonunu koruyup trendin dönmesini bekleyen bence her zaman kazanır.

6. Ben

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Üniversitelerde FETÖ ile mücadele ne durumda?

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ya...uk/601582.aspx

Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Hisse senetleri piyasasında elle tutulur bir hikaye yok. Belki döviz bazında ucuzlamış hisse senetleri konuşulabilir ancak daha önce yaşadık bunları. Alıcı olmadıktan sonra satış fiyatının hiç bir anlamı yok. Bu yılın ikinci yarısı çok fırtınalı geçecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Fırtına tahmini malesef doğru çıktı. Bu öngörü ile pozisyon aldığım için zararda değilim. Üzücü olan sorunların ekonomik değil siyasi olması. Ekonomik krizler temettü yatırımcıları için bir fırsatken toplumsal yıpranmalar süresiz sis perdesi oluşturuyor. Belkide bu yüzden döviz karşısında bedavaya yaklaşan hisselere yatırımcı bulunamıyor, çok üzücü.

SM-G925I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 185/193 İlkİlk ... 85135175183184185186187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •