Sayfa 115/369 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2947 madde; 913 - 920 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. bu referandum meselesi hisseyi *** etti bilanço ve ihale hikayelerine zaten tepki vermiordu bu saatten sonra bu hikayeyi hiç takmazz ihaleyi kazandı haberi şu an kap a düşsse bile bu piyasada tepki vermezzz gözü daha da aşagılarda 27 28 lere gelip oradan tekrar 34 lere çıkıcaktır şu 1 2 ay içerisinde ve o zman ben çıkıcam hisseden 40 ve üstü hayal bu hisse de şu beklenti ve piyasada ytd

2. kâr yükseliyor ,,turizm sezonu pozitif ,,ihale beklentisi mevcut ama malasef ÇELEBİ 500 BİNLE %3 DEĞER KAYBEDİYOR SAÇMA SAPAN İŞLER ENDEKS YATAY THYAO PGSUS ARTI ZATEN ENDEKS 68.000 DEN 110'A GİDERKEN GİDEMEDİ ,, YATIRIMCISINA 2013 'TEN BERİ ZARAR YAZDIRDI DİLE KOLAY 4 YILDA DOLAR ALSAN 2 KAT ARTTI ,,, YAZIK Kİ EMEKLİLİK FONLARININ ELİNE KALDIK, ÇELEBİ HOLDİNG ŞİRKETİNİ PAZARLAMASINI YATIRIMCI ÇEKMESİNİ BİLMİYOR ,,ÇOK EKSİKLER,,10 GÜNDE PİYASA DEĞERİ 75 MİLYON ERİDİ. . 300 -500 BİN HACİMLE 75 MİLYON EKSİ
    Son düzenleme : husman; 22-09-2017 saat: 16:30.

3. fazla param olsa bu seviyeler ne güzel alım noktası 2 gün önce %-4.3 bu gün %-4 düşüyor hacimsiz ,,endeks te düşüş yok,, spek güzel mal toplar buralardan ,,gerçi düşüren de kendisi ,,borsaya artıya döndü Çelebi'de kayıp %3.5 hiç bir olumsuzluk yok 3.dönem sağlam kar yazacak haketmiyor bu durumu

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Buraları hakediyor ne yazikki ama gerçek değerini bulacak..gerçekten ben bile sinirleniyorum sabır

6. 6 ayda aldığını 3-5 günde düşük işlem hacimleriyle geri verdik..endeks çıkarken çıkamadı ÇELEBİ ,,tam ivme kazandı güzel kar yazdı büyüme yakaladı ihale, turizmde rekor derken,, hacimsiz düştü ,,,satanın da aklına şaşim zaten endeks 67-68 lerden 110'lara çıktığında endeksin altında kaldı ne kazandın burdan satıyorsun ,,şu ihale ne alemde acaba ÇAKILDIK SAÇMA SAPAN ENDEKSİN 2-3 KATI

7. gene %-5 yakın düşüşte bu nasıl bir iş her gün %3 %4 nasıl düşer anlamadık görende şirket yanmış kül olmuş sanar ÇELEBİ YÖNETİMİ NE ALEMDE ACABA 100 MİLYON PİYASA DEĞERİ ERİDİ FARKINDALAR MI Kİ?

8. galiba ihaleler yattı herzamanki gibi....önceden aldılar haberi

Sayfa 115/369 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •