Sayfa 94/95 İlkİlk ... 448492939495 SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 745 - 752 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1. ben de teorimi koyayim ortaya o zaman...bence bu zamana kadar yabanci dedigimiz belki de araplar olan yatirimcilar (sonucta deutche citi dedigimiz illa alman isvecli olacak degil, araplarin paralari da zaten isvicre vs de yerlerde) bize kaynak.sagladilar, borsamiz dunyaya ters.yaparak yukseldi..ama adamlar da artik biz ne kazandik diyecekleri zamana gelindi...varlik fonu kuruldu zorunlu bes hayata gecirildi..borsada tepeden yabanci dediklerimizin mallari bu kaynaklarla devir aliniyor ve bize sagladiklari kaynagin faizi demeyelim kar payi odeniyor su an...ve belki de yolun basindayiz daha..

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. Canli Derinlik için
    https://www.youtube.com/channel/UC2B...QW3uriLSQ/live
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

2. NELER OLUYOR ACABA..:?

3. Hocam bilmediğimiz bir şeymiş var yoksa referandum sonucumu satın alınıyor.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yalcindag20 Yazıyı Oku
    Hocam bilmediğimiz bir şeymiş var yoksa referandum sonucumu satın alınıyor.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ŞÖLE BİR ETRAFA BAKTIM..HABERLERDE KAYDA DEĞER BİR ŞEY YOK...

referandum ile ilgili anketleri yabancılar da yaptırıyor....

acaba HAYIR ile ilgili çok güçlü verilere mi ulaştılar...?

çünkü; dün gelen haberlerde çok büyük bir denek gurubu ile çalışan bir yabancı kuruluşun %56 hayır sonucuna ulaştığını okumuştum..bunu duyduğum zaman böyle bir sonuç varsa dolar fırlar demiştim ama dolarda bir hareket göremeyince tevatür diye düşünmüştüm..

ilginç bir durum...

5. stah abi yarın 'HAYIR' çıkarsa sizce pazartesi günü endeks % kaç düşer?

6. Arkadaşlar,
    Adil Gürün'ün manipülatif anket sonuçları çok kırılma yaratıyor. Aşağıdaki anket sonuçları gerçek bilgidir. Kasıtlı yaratılan yanlış algıyı kırmak adına hızla yaymamız çok önemli .
    Goldman Sachs finans kuruluşunun Çarşamba ve Perşembe günü 46.000 denek üzerinde yaptırdığı anket sonucunda ;
    Evet : 44
    Hayır : 56

7. Dolardaki son dakika hareketi için şöyle bir komplo teorim var:
    Piyasanın likit olmadığı bu anda hükümet düşük hacimle doları 3.68den 3.75e çekiyor veya çektiriyor. Referandum sonucunu dikkate almazsak pazartesi piyasalar açılınca bu fiyat doğal olarak dengelenip kaldığı yere yani 3.68e geri gelecektir. Şimdi eğer referandumdan evet çıkarsa dolar 3.68'e gelince hükümet/merkez bankası zorlanmadan masraf etmeden doları cuma kapanışa göre 7 kuruş düşürmüş olur, evet sonucu doları fazladan hiç düşürmese bile tüm yandaş medya evet çıktı dolar 7 kuruş düştü bakın ne kadar haklıymışız ne doğru iş olmuş diye yaygaraya başlar. Yani suni yüksek bir fiyat üzerinden hesap yapılıp değişmeyen kur bile düşürülmüş gösterilir, bu iş için gece yarısı yapılan azıcık bir işlem yetti. Olur da referandumdan hayır çıkarsa zaten işi salacaklardır bakın bir günde kurlar nereye çıktı bunlar hep hayırcılar yüzünden diye o manşetler de hazırdır zaten.

Yani bu da benim senaryom pis bir iş dönmüş ama aklım daha fazlasına ermedi. Çok parası olanın aklı da çok olur muhtemelen hesabını kitabını yapmışlardır bir şeyler çeviriyorlar, her ne oluyorsa pazartesiye yönelik.

Pazartesi ve genel olarak önümüzdeki hafta hem borsa her kurlar oynak ve karmaşık olacaktır, sörfü iyi yapanlar para kazanabilir, beceremem diyenler bir hafta kenara çekilmeli bence.

8. sv.güneysu..

bu topiği kapatır mısın lütfen...?

güncel bölümünde yorumsuz topiğini de kapat lütfen...

burada olduğum sürece anlayışlı davranışların ve emeklerin için teşekkür ediyorum...sevgi ve saygılarımla değerli arkadaşım...

Sayfa 94/95 İlkİlk ... 448492939495 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •