Sayfa 18/48 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 137 - 144 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

1. ben devletten zarar gören bu tür insanları anlamakta gerçekten zorlanıyorum.. devlet 500milyar tl para bastı.. SAĞA SOLA DAĞITIYOR BU PARALARI.. ENİNDE SONUNDA BU PARALAR SIRADAN İNSANLARIN DEĞİL ZENGİNLERİN CEBİNE GİRİYOR.

SİZİN TASARRUFUNUZU GASP EDİYOR.. ARADAKİ FARKI İRDELEMEYE ÇALIŞIN.. SİZİN EMEKLE KAZANDIĞINIZ HAKKINIZI GASP EDİYOR.. D İĞER YANDAN BİRİLERİNE İNSANLARIN VERGİLERİNİ PEŞKEŞ ÇEKİYOR.

BU SİZE BİRŞEYLER DÜŞÜNDÜRMÜYORSA ALLAH AKIL FİKİR VERSİN NE DİYEYİM..

2. Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Borsamızdan TOKİ iş birliği ile konut sertifikası dağıtıyoruz. Etnospor Kültür Festivali`ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutlarının bir kısmını belki hediye edeceğiz, ekonomimizin büyük şirketlerine ortak olma fırsatı sunacağız, bunun altyapısını hazır etmiş olacağız. Hedefimiz, en az gelen konuklara hediyelerle, sermaye piyasaları ürünleriyle tanışma fırsatı vermek." dedi..
    milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/borsa-baskani-acikladi-bu-festivale-gelenlere-konut-hediye/81000/81493

aman tanıştırmayın,hediye filanda istemiyoruz...
    siz önce milletin parasıyla devletten,özelleştirme idaresinden aldığı çeaş-kepez elektirik mağdurlarının gerçek hakkıyla mağduriyetini giderin sonra oturur düşünürüz.sen halktan aldığını verme gasp et sonrada sermaye piyasaları hediye filan de...
    adamlar resmen dalga geçiyor,sabır ya Allah....

3. Ben bir sade vatandaş olarak devletimin beni ,benim devletimi düşündüğümün 1%'i kadar düşündüğüne artık inanmıyorum. Hakkımı bilerek yiyenlere haram olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Borsamızdan TOKİ iş birliği ile konut sertifikası dağıtıyoruz. Etnospor Kültür Festivali`ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutlarının bir kısmını belki hediye edeceğiz, ekonomimizin büyük şirketlerine ortak olma fırsatı sunacağız, bunun altyapısını hazır etmiş olacağız. Hedefimiz, en az gelen konuklara hediyelerle, sermaye piyasaları ürünleriyle tanışma fırsatı vermek." dedi..
    milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/borsa-baskani-acikladi-bu-festivale-gelenlere-konut-hediye/81000/81493

aman tanıştırmayın,hediye filanda istemiyoruz...
    siz önce milletin parasıyla devletten,özelleştirme idaresinden aldığı çeaş-kepez elektirik mağdurlarının gerçek hakkıyla mağduriyetini giderin sonra oturur düşünürüz.sen halktan aldığını verme gasp et sonrada sermaye piyasaları hediye filan de...
    adamlar resmen dalga geçiyor,sabır ya Allah....
    tipinde hayır yok,isme bak HİMMET, hani şu fetö cülerin birbirine verdikleri haraç. bu boşbeleş herif önce ÇEAŞ ve KEPEZ tahtalarını açsın yok öyle palavra sallamak. EGHOL'üde ödeyecekler hani şu el koydukları malları.

5. seçim olacak diye yapmadıkları yardım,af vs. kalmadı.çift ikramiyemi dersiniz,imar barışımı dersiniz,öğrenci affı mı dersiniz,kadromu dersiniz, vs..borsa mağdurları hariç gönlünüzden bişey geçsin anında gerçekleşir..
    şimdiden miktar 7 milyar doları geçti.hepsi oy için..
    buda şunu gösteriyorki biz mağdurların oy'unu oy'dan saymıyorlar,
    ALLAH sizi bildiği gibi yapsın emi....
    hayırlı kandiller ...

6. Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında 'önemli kararlar aldık' diyerek cezalar, borçlar, öğrenci affı, imar barışı ve emeklilere ikramiyeyle ilgili yapılan düzenlemeleri açıkladı.

ya birde ağzınızdan parasını aldığımız vede unuttuğumuz borsa mağdurları sözü çıksın,ALLAH AŞKINA

7. değerli arkadaşlar iktidarın oy uğruna sevgiyle öpmediği adam kalmayacak gibi..
    bir tek öpmediği biz borsa yatırımcısı kaldık.
    sizlerden ricam spk,bist,yiğit bulut,mehmet şimşek,bimer aklınıza neresi kim gelirse e-mail,twit,mesaj yağmuruna tutalım,belki ıslanırlarda derdimizden anlayan çıkar..

8. BBC Türkçe'ye konuşan Cem Uzan, Bugün 2002'ye dönme imkanı olsa seçime birlikte girme teklifi getiren AKP, MHP veya DYP ile birlikte gireceğini bu durumunda da AKP'nin ana muhalefet partisi olarak kalacağını öne sürdü.

Cem Uzan, 2002 Kasım’ından beri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’yi yönettiğini belirterek Türkiye’ye büyük eserler katmıştır. Bunları hiçbirimiz inkar edemeyiz, etmemeliyiz. Türkiye tarihine damgasını vurmuş olan bir siyasi şahsiyettir. Nokta.†ifadelerini kullandı.

Uzan, Türkiye’yi bir değişimin beklediğini, bu değişimde rol sahibi olmak istediğini kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Değişim geliyor. Çünkü Türkiye, ekonomik olarak çok zordadır şu anda. Türk insanı çok zordadır. Türkiye’de Lale Devri bitmiştir. Bugün bana birisi söylesin, doların yükselişini, euronun yükselişini durdurabiliyor musun?

ÜÇ PARTİDEN TEKLİF GELDİ

Seçimlerden bir, bir buçuk ay önce haber geldi iki değişik partiden, gelsin bizden girsin, bizden katılsın… Hayır dedim. Bugün zamanı geri çevirmek imkanı olsa girerdim ve tablo da çok farklı olurdu. AKP ana muhalefet partisi olarak kalırdı. Hem AKP’den geldi, hem DYP’den, hem MHP’den geldi.

DOĞAN GRUBU’NUN ŞATIŞI

Aydın Doğan her şeyini satmak zorunda bırakıldı. Eğer bunu sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptırttıysa ben sayın cumhurbaşkanını iki yanağından öperim. Şimdi bugün gazetelere bakınız, Doğuş Grubu 6 milyar dolarlık yeniden borçlandırma, yeniden yapılandırma bilmem neleri konuşuluyor. Star TV benim göz nurumdur. Ben onu Türkiye’de kimse özel televizyonun ö’sünü düşünemezken kablolarını çekerek kurdum. Böyle alın terimdir o benim. Sana da yar olmaz o Ferit Şahenk efendi.

sözcü-9.5.2018

Sayfa 18/48 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •