Sayfa 522/909 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. ne güzel hisse))) hiçbir şeyle alakası yok. kafasına göre

Sent from my iPad using hisse.net

2. borsadaki genel bu şiddetli düşüş trendine ilgisiz kalması güzelde ,sorun çıkış olduğundada ilgisiz kalması..

3. 2.30 da sürekli bir alış durumu var.2.20 lere yönlense dahi hemen 2.30 a tekrar sabitleniyor.. sanki daha aşağıya inmesin diyemi yoksa birisinin çok ucuz buralara düşenleri toplayayım demesimi tam süzemedim.

4. şu an 2,3. haftaya 3,3 te 1,3 te şaşırtmaz beni. durduk yere yüzbinlerce lot el değiştirdi. fiyat kıpırdamadı

5. yuh bir anda 400.000 lot el değiştirdi. ne oluyor bu hissede? çok garip hareketler bir süredir devam ediyor

6. NİBAS : %15 i CEMAS ın,gerisi halka açık..bugün %20 yukarıda..bi filim dönecek ama bakalım oskar alacaklarmı

7. CEMAS ın %63 üne sahip ışıklar enerji vs. de geçen haftanın en çok kazandıranlarındandı..bu civarda bişeyler var, veya olacakların ön sarsıntılarımı acaba

8.  Alıntı Originally Posted by tokmak Yazıyı Oku
    CEMAS ın %63 üne sahip ışıklar enerji vs. de geçen haftanın en çok kazandıranlarındandı..bu civarda bişeyler var, veya olacakların ön sarsıntılarımı acaba
    spek aşağıda yukarıda yapar
    bence böyle şirketlerde yani aile şirketleri örnek alyag grubu, metro grubu,euhol holding, besim tibuk ve Rıza Işık bu şirketlerin borsada hiç bir değeri yoktur onlar için zira borsayı sadece DEVLET DESTEKLİ SÖYÜŞ AYGITI OLARAK KULLANIRLAR DEVLET MEMLEKETİN KALKINMASI İÇİN BUNLARA İZİN VE YOL AÇAR ZİRA BU PARA KÜÇÜK YATIRIMCIDAN ALINIP YATIRIMA AKTARILIR.
    kısaca şunu demek istiyorum. böyle şirketlerde haberlerin önemi yoktur.
    penguen gıda biraz daha farklı fakat benzer
    snpam ve sonmez de ha keza öyle
    kısacası bu kağıtlara yatırım yapmak zor iş
    bence her 100 yatırımcısından 90 ı zararla şıkmıştır

Sayfa 522/909 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz