Sayfa 625/627 İlkİlk ... 125525575615623624625626627 SonSon
Arama sonucu : 5010 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by kafeci Yazıyı Oku
    Zamanında bir tane kuş dediki cemaş 10 katı yapacak.. o zamanlar cemeş 54-60 krş arasındaydı yuhh dedik olamaz. Ben kredi dan para ve banka kredisi cektim 63-70 krş aralıgından 17 bin tane aldım sanuc 5.23 den boşattım. Yani kimin nereye gideceğini bilemeyiz birileri fısıldamamışsa Ytd.
    Sayın kafeci o kuşlar şimdi ne diyor. Bizde ona göre pozisyon alsak, sende bir sevaba girsen iyi olmaz mı

2. Speek her kagida kolay kolay iki defa girmez.. bilinen butun speek kagitlar uzun zaman aliyor ikinci bir dalga haraketlenmesi alicaginiz hissenin saglamligini teyit etmeden almayiniz. Keza kisa yoldan kazanayim derken buyle veriyorlar milletin eline biride ben olmak sartiyla.. yoksa bu tarz hisselerle evlilik yapiyoruz mkym. Insallah coluk cocuga kavuturmazlar.. ytd..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissenin çıkması Rıza’nın Belediye Başkanı olması kadar zor gözüküyor. Allah yardımcınız olsun.

4. Hangi hisse cikar onumuzdeki hafta mesela...cidden para sokabilirim ona

5.  Alıntı Originally Posted by dogan081 Yazıyı Oku
    Sayın kafeci o kuşlar şimdi ne diyor. Bizde ona göre pozisyon alsak, sende bir sevaba girsen iyi olmaz mı
    Gözümle görmezsem inanmam. Kolay mı aldığın hisse 2 katına çıkınca satmayıp, 10 katına çıkana kadar bekleyebilmek ? Ancak spek grubu içindeysen olur. Sen yine de, duy da inanma..

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Gözümle görmezsem inanmam. Kolay mı aldığın hisse 2 katına çıkınca satmayıp, 10 katına çıkana kadar bekleyebilmek ? Ancak spek grubu içindeysen olur. Sen yine de, duy da inanma..

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kağıdın ışıklarla birleşme durumu varmı. Formlarda böyle bir söylenti var. Usaş gibi karlı bir şirketin ne hale geldiğini gördük.

7. Birlesmeden rizanin faydasi ne...ayri sirketler daha elverisli durum...bak cemas 5-7 ikeen nibas 60 kurus ienhol 30 kurustu...cemasi dusurdu 80 kurusa nibasi 4.5 yapti idhol 70 kurus .sirada nibasi verip camasi almak var artik.
    .

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Birlesmeden rizanin faydasi ne...ayri sirketler daha elverisli durum...bak cemas 5-7 ikeen nibas 60 kurus ienhol 30 kurustu...cemasi dusurdu 80 kurusa nibasi 4.5 yapti idhol 70 kurus .sirada nibasi verip camasi almak var artik.
    .
    Faydası ne bilmiyorum bu ayın 23 de yönetim kurulu toplantısı varmış. Bu yönde bir karar çıkma ihtimali yada duyumu olan var mı. İnşallah öyle bir karar çıkmaz.

Sayfa 625/627 İlkİlk ... 125525575615623624625626627 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •