Sayfa 775/909 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bedelli daha yeni bitti ne bedellisi ? Hisse oranı çok azaldı tahsisli yapmasın fiili dolaşım çok yüsek

2. Tekrar bedelli yapsa kim ne diyebilir ki. Belki de tahsisli yapar, bu fikir de mantıklı belki de bu sebepten fiyatı belirli aralıkta tutuyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by boselecta Yazıyı Oku
    Bedelli daha yeni bitti ne bedellisi ? Hisse oranı çok azaldı tahsisli yapmasın fiili dolaşım çok yüsek
     Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Tekrar bedelli yapsa kim ne diyebilir ki. Belki de tahsisli yapar, bu fikir de mantıklı belki de bu sebepten fiyatı belirli aralıkta tutuyorlar.
    1 yıl içinde 2 defa bedelli sermaye artırımı yapan şirket var. şirket ismi yazmaya gerek yok ama % 150 ve % 100 sermaye artırımını 1 yıl içinde yapan şirket var maalesef borsada. kanunen engel yoksa zaten ahlak yok, her şey olabilir.
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Israrla 1,55/1,65 arası tutuyorlar, sanki gelecek bir haber var gibi. Kendi kendime düşünüyorum aceba genel kuruldan çok sürpriz iyi bir haber gelecek ve öncesinde topluyorlar mı diye. Başka bir konu ise sermaye tavanını artırması yine bir bedelli hazırlığı olabilir. Bu fiyatlardan bedelli açıklarsa kimse katılmak istemez, büyük bir satış dalgası gelir, hisse 1,10 ları bile görebilir, 1,50/1,80 arası maliyeti olanlar mecbur katılır. 2. Senaryo hissenin fiyatını 3/4 arasına çeker bedelliye katılım çok olur. Yazdıklarım hayal ürünüdür, inanmayın.
    genel kurul rutin işlerin ve açıklanan maddelerin konuşulup onaylanacağı toplantılardır. hiç bir şey çıkmaz. şirket zaten açıklayacağı haberleri açıklıyor, genel kurula gerek yok. 1.70 in üzerine çıkarsalar benim gibi çok sayıda kişi satmak için sabırsızlıkla bekliyor.
    YTD

5. Genel kurul gündemini okudum rutin işler ama genel kurulda gündeme bağlı kalınması şart değil, gündemin haricinde de karar alınabilir.

6. Bendeki şanssızlık kimsede yok ,Uşak hissesine girdim bedelli , Çemaş da anladığım kadarıyla bedelli yapacak , maliyetime geldiği zaman (1,72) benden paso ,yine aynı sıkıntıları yaşayamam , bu Rıza'dan her şey beklenir , yok yerli oto , yok makina aldık , şöyle büyüyeceğiz muhabbeti ile yatırımcının cebine sokacak elini , Bist 30 dışında hiç bir kağıdın bedellisine katılmam not: fikirlerim beni bağlar , yatırım tavsiyesi değildir .

7. Sermaye tavanını artırmak için genel kuruldan 5 yıllık yetki istiyorlar , yetkiyi aldıktan sonra bedelli patlatırsa şaşmam , borsa maalesef büyük bir kumarhane oldu , küçük yatırımcıyı koruyan yok , yeme üşüşen küçük balıklar balinalara yem oluyor , dikkatli olmakta fayda var , Yatırım tavsiyesi değildir..

8. Borsa’nın rallisini Cemas KAP haberlerine inanarak kazançsız kapadık sat al gibi günlük işlem yapanlara bereket versin bu hissenin BİST teki ününü yalanlamayan performansı bizim gibi yatırımcı lehine değiştiği günlerin yakın olması dileğimizle.

Sayfa 775/909 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •