Sayfa 625/908 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7262 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Hangi hisse cikar onumuzdeki hafta mesela...cidden para sokabilirim ona

2.  Alıntı Originally Posted by dogan081 Yazıyı Oku
    Sayın kafeci o kuşlar şimdi ne diyor. Bizde ona göre pozisyon alsak, sende bir sevaba girsen iyi olmaz mı
    Gözümle görmezsem inanmam. Kolay mı aldığın hisse 2 katına çıkınca satmayıp, 10 katına çıkana kadar bekleyebilmek ? Ancak spek grubu içindeysen olur. Sen yine de, duy da inanma..

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Gözümle görmezsem inanmam. Kolay mı aldığın hisse 2 katına çıkınca satmayıp, 10 katına çıkana kadar bekleyebilmek ? Ancak spek grubu içindeysen olur. Sen yine de, duy da inanma..

Bu kağıdın ışıklarla birleşme durumu varmı. Formlarda böyle bir söylenti var. Usaş gibi karlı bir şirketin ne hale geldiğini gördük.

4. Birlesmeden rizanin faydasi ne...ayri sirketler daha elverisli durum...bak cemas 5-7 ikeen nibas 60 kurus ienhol 30 kurustu...cemasi dusurdu 80 kurusa nibasi 4.5 yapti idhol 70 kurus .sirada nibasi verip camasi almak var artik.
    .

5.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Birlesmeden rizanin faydasi ne...ayri sirketler daha elverisli durum...bak cemas 5-7 ikeen nibas 60 kurus ienhol 30 kurustu...cemasi dusurdu 80 kurusa nibasi 4.5 yapti idhol 70 kurus .sirada nibasi verip camasi almak var artik.
    .
    Faydası ne bilmiyorum bu ayın 23 de yönetim kurulu toplantısı varmış. Bu yönde bir karar çıkma ihtimali yada duyumu olan var mı. İnşallah öyle bir karar çıkmaz.

6. Birlesmeler genelde olumlu algilanir ama ben buna ihtimal gormuyorum sahsen

7.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku

Ben 99 dan beri borsayla ugrasirim. Kazandigim da oldu kaybettigimde sadece sunu bilirim bir hisse 10 kati yapacaksa birileri icerden haber verecek yoksa kimse ne olacagini bilemez. Boyle bir bilgi gelincede affetmem . Ben 10 gündür diyorum bu hissede yuksek meblalar dönüyor spekin parasi iki hisseyi cikaramaz birisini cikariyor onu satip digerini cikariyor. Cemasin 7 den 2.30 a duserken nibasi 50 krs dan 2.10 lara cikarmasi gibi açın grafige bakin aynen boyle oldu nibasi 10 kati yaparlarmi bilmem yani 6 bunlarin napacagi belli olmuyor. İenerji 22 krs dan 88 krs u gösterdiler. Ben sunu derim cemasin cikmasi icin nibasin dusmesi lazım. Bizim borsa düzgün bir borsa olsa ülke düzgün olsa hersey yolunda olsa o kadar 5 kati yapacak hisse varki bildiğim ama malesef secimdi dolardi enflasyon du borsada kumar yeri oldu. Ytd.. kendi dusuncemdir.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hisse dolaşım oranı 96 olmuş.
    Yani bayağı sahipsiz kalmış.
    Batmış bitmiş gitmiş.

Bmeks de böyle
    Dolaşım oranı 96 falan.

Sayfa 625/908 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz