Sayfa 626/908 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Okudugun her seye itibar etme...anladigin sey bu piyasada anlamani istedikleri seydir unutma...7 tl olan kagidi simdi toplama yerine getirdiler...5 den asagi vermem

2. Arsa tapusunu bile kendi uzerine degil yegenine dayisina yapanlari bilirim...hele borsada oooo...numara cokkk

3. Sermaye 237 milyon , özsermaye 53 milyon. 9 Aylık zarar 49 Milyon. Hisse defter değeri 0,25 TL. Hisselerin % 96 sı halka kilitlenmiş. Bu hisse de yükselirse ben artık borsada birşey bilmiyorum diyeceğim. Beklentim , orta ve uzun vadede 0,30 TL. lere düşmesidir. İnşallah yanılırım da , canı yanmış yatırımcılar paralarını kurtarırlar.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sermaye 237 milyon , özsermaye 53 milyon. 9 Aylık zarar 49 Milyon. Hisse defter değeri 0,25 TL. Hisselerin % 96 sı halka kilitlenmiş. Bu hisse de yükselirse ben artık borsada birşey bilmiyorum diyeceğim. Beklentim , orta ve uzun vadede 0,30 TL. lere düşmesidir. İnşallah yanılırım da , canı yanmış yatırımcılar paralarını kurtarırlar.
    Arkadaşım valla haklısın doğru yazmışsın bu doğru mantıkla niibaşın kaç olması gerekir 4.86 şu an

5. Nıbaş ile cemaş 'ın sahibi aynı kişilermi ? Yada aralarında bir bağ var mı ?

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Borsa mantik yaniltma yeridir....herkesin gordugu para etmiyor...nibas da cemas da patron ayni elbette...nibas operasyonu bitince cemas rizanin yeni gozdesi olur...belki toplatiyordur da...kapa aliyorum diye bildirim yapmaz herhalde...

7.  Alıntı Originally Posted by röz24 Yazıyı Oku
    Arkadaşım valla haklısın doğru yazmışsın bu doğru mantıkla niibaşın kaç olması gerekir 4.86 şu an
    Aynı mantıkla gidersek , Nibaş ın fiyatı da 0,70 TL. ile 0,90 TL. arası olması gerekiyor. Ama , hemen bu fiyatlara gelmez. Uzun vadede gelir. 3 Geri , 1 İleri vs. gibi hareketlerle küçük yatırımcılara kitleyerek bu fiyatlara indirebilirler.

8. Bence Rıza’dan yatırımcıların kurtulma yolları;

1- Şirket makine parkını yenilemiş.

2- Yerli otomobilde ekipman ve yedek parça tedarikçisi olabilir.

3- Savunma sanayisinde yerli tank yapımında ekipman ve yedek parça tedarikçisi olabilir.

4- İmtiyazlı hisse yoktur.

5- % 96 halka açık olduğundan dolayı Galip Ağa gibi geleceğe yatırım yapacak birilerin borsadan Şirketi ele geçirme operasyonun başlangıcı olabilirse Rızadan kurtulabilinir.

6- Borsada genele bakıldığında; şirket patronları şirketlerine yatırım yapanları yıllardır finansman kaynağı gibi görüyor. Hep onlardan almış.

7- borsa patronlar Grup şirketlerine istediği parayı bir formül ile aktarabiliyor.

8- borsadaki şirketleri zarar ederken bağlı ortaklıklarına ve iştiraklerine bir formül ile para aktarımı olabiliyor.

9- Beddua edenlerin haddi hesabı yok.

10- vb yazdıkça bitmez. Borsa geneline bakıldığında Finans terörüne dur demeden borsa yatırım yeri değil kumar yerinden farksız olmaktadır.

11- Bence borsa şirketlerine yatırım yapmak yerine parayı faize bağlamak en iyi sağlam yatırım aracıdır.

Sayfa 626/908 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •