Sayfa 39/120 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 305 - 312 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Buraya ölü toprağı serpmisler
    Yada hisse kodamanlarin elinde ky burda yok.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ekmek var mı................hissenin üstadları ne der......................

3.  Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    KanaL projesinin kaymağını yiyecek olan ve satış rakamları patlayacak olan ve hersene kar açklıyan ve üstüne 11.1.2018 de Sn.Göçmenin stratejik açıklamaları hala para babalarının ve yabancı fonun dikkati çekmemesi çok ilginç.Uyuyan DEViii kaldırım yarın gayr-ı......
    Bu projede başka bir beton/çimento şirketi 1 haftadır 39.TL den beri harikalar yaparak nerelere geldi günün sonunda!!!
    Hayal dünyamda ve yatırım tavsiyesi olmamakla beraber bu Limana yarın bilemedim yada CUMA günü çokkk misafir bekliyorum!!!
    Kanalİstanbula bukadar çimentoyu kim verecek hangi şartlarda hangi düşük maliyetle bir düşünün
    Çünkü o kurumlar büyük müşterileri işini tamamlayana kadar onların ayağına dolaşmazlar.

4. Başına nöbetçi koyduk..bir süre tüm haber akışından muaf şekilde nöbet tutacak

Esen kalın

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O mal şahsa mı ait kurumsal da mı onları göremedim.Zira genel kurullarda falan da temsil olmamış sanırım ya da ben göremedim.Koskoca hisse nette bunları bilen bilebilen 1 tane adam olmaması ilginç.

Ayrıca bir sürü fon var güya.Hem basa basa yıllardır mal topluyorsunuz hem bunu insanlara yediriyorsunuz ya valla helal olsun.Hisse uzun vadeli kimbilir kaç sene sürecek yükseliş trendine girmek üzere ha bana kalırsa çoktan girdi.İn cin top oynuyor buralarda.

Özellikle AKCNS ve ÇİMSA ile başlayarak ciddi bir sektör hareketi bekliyorum.
    Sanko Holding in patronu eskiden beri bir çimento aşkı vardır. Satış ihalesine girip tak tuk diye satın aldığı fabrikaları vardır.
    http://www.hurriyet.com.tr/sanko-bar...apatti-3373444
    https://www.cnnturk.com/2005/ekonomi...4.0/index.html

Sanko'nu takasında bulunan hisseler Konukoğlu'na ait. Yıllardır böyle.. Olur da günün birinde Sabancı veya yabancı ortağı satacak olursa en büyük alıcısı Abdülkadir Konukoğlu'dur..

6. sayın seyis nöbetcilerden şirket hakkında haber yok mu?

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

8. 11 tl nin altında seyrettiğine göre zarar mı gelecek acaba?

Sayfa 39/120 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •