Sayfa 157/226 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Yatırım finans sabah 45 bin aldı şimdi satıyor. 20 bini sattı. Ne yaptığını anlamadım. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Borsa artıyor ama bizimkiler yine oyun peşindeler.Akılları sıra senedi değersizleştirecekler.Ne yaık ki senedi gören yok.Yatırımcı önünde duran hazineyi farketmiyor.

Adamların İzmit'te D100 karayoluna sıfır 103 dönüm araziyi bile 992.168 TL ye değerlemelerine rağmen maddi duran varlıkların değeri 135.267,456 TL. Bu değeri bile sermayeye bölersek hisse değeri 8,2 TL ye geliyor.
    Bu demektir ki,borsada alıcı malıcı yok.Bunlar da bunu bilerek senedi değersizleştiriyorlar.Fazla değil,20.000 lot daha alım hedefim var.Kimseye de tavsiyem yok.
    Kartepe de fabrika arazisi 108 dönüm 62 dönüm kapalı alan benimde kimseye tavsiyem yok borsada herşey olur...
    Son düzenleme : Erbos; 25-02-2019 saat: 16:34.

3. Mal alacaksan asla bodoslama dalmayacaksın.Örneğin 1000 lot malı çok küçük,10'ar 20'şer lot halinde düştükçe alacaksın.Ancak bu şekilde spekin en büyük silahı olan sen alınca aşağıya verme numarasını en az zararla atlatıp malı toplamış olursun.Ky'lerin yaptığı en büyük hata alacağı malı bir iki seferde almak.Peki sen mal aldıktan hemen sonra hemen yukarı gidip kar ettiğini gördün mü?
    Yıllar içinde en büyük tecrübem bu oldu.Basit ama akılcı.
    Günlük max.alış limitim 500 lot.10'ar 20 'şer lot halinde.İşine gelirse spek!
    Son düzenleme : behzat; 25-02-2019 saat: 16:12.

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Mal alacaksan asla bodoslama dalmayacaksın.Örneğin 1000 lot malı çok küçük,10'ar 20'şer lot halinde düştükçe alacaksın.Ancak bu şekilde spekin en büyük silahı olan sen alınca aşağıya verme numarasını en az zararla atlatıp malı toplamış olursun.Ky'lerin yaptığı en büyük hata alacağı malı bir iki seferde almak.Peki sen mal aldıktan hemen sonra hemen yukarı gidip kar ettiğini gördün mü?
    Yıllar içinde en büyük tecrübem bu oldu.Basit ama akılcı.
    kademeli alı anlarımda 10 lot ne ya behzat abi alemsin ya y.t.değildir

5.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    kademeli alı anlarımda 10 lot ne ya behzat abi alemsin ya y.t.değildir
    Yine de bu fikrimi yabana atma derim.

6. Şöyle bir bilanço ve faaliyet raporunu inceledim.Cari Oran'a baktım.9 aylığa göre değişmemiş.Yine 0.99 civarı.
    4 ncü çeyrek satışlarda düşüş var elbet ve 4.cü çeyrek toplam satışları 71 milyon TL. Ancak;inşaatta durma noktasına gelen daralma ve üçüncü çeyrek satışlarını değerleye çok yüksek kurlar son çeyrekte olmadığından 71 milyon TL lik satışı yine de çok olumlu buluyorum.İhracata ağırlık verildiği görülüyor.

Önümüzdeki yıllar için çok iyi bir yatırım senedi olarak görüyorum.Açıkladığı temettü ile de yatırımcı dostu senet olduğunu koyuyor ortaya.

Asla herhangibir yatırım tavsiye amacım yoktur.Sadece kendimce inceledim,kendimce yazdım.

7. Yırtınsanda gideceksin başka yolu yok.

8. Koca şirketi 1, 2 hırsızın eline bırakmışlar yazık.

Sayfa 157/226 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •