Sayfa 78/226 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 617 - 624 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Yapıkreiden 20 bin lot alan 4.91 alan dün akşam 5.02 satan yatırımcı birisi.

2. Yapı krediden uyuz olan bugün 25 000 lot mal aldı.

3. SPEK KENDİNE SORMALI; " BEN BU MOKU NİYE YEDİM? "
    Dün senedi sinsice toplayarak tavan yaptı.Tavan yapana kadar da ky'den bir hayli mal aldı.Ve yine tavan olunca da ky'ler hatırı sayılır mal verdiler.
    Bugün ne yapacağını adım gibi biliyordum.Önce dünki çıkışın devamı olarak bir miktar daha çıkıp tekrar düşüşe geçecek ve yine tekrar çıkıyor gibi yapıp tekrar düşecek.Sonrasını söylemeyeceğim.Onu da siz tahmin edin.
    Ancak;ky'nin malının bir kısmını 5.02'den alan ve isteyen versin tavan yaptım 5,02'ye verenin malına talibim diyen spek şimdi ne mok yemeye tekrar 4,80 lere düşürür senedi?
    Siz bişey anladınız mı? spek bu moku neden yedi? ben anladım.

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    SPEK KENDİNE SORMALI; " BEN BU MOKU NİYE YEDİM? "
    Dün senedi sinsice toplayarak tavan yaptı.Tavan yapana kadar da ky'den bir hayli mal aldı.Ve yine tavan olunca da ky'ler hatırı sayılır mal verdiler.
    Bugün ne yapacağını adım gibi biliyordum.Önce dünki çıkışın devamı olarak bir miktar daha çıkıp tekrar düşüşe geçecek ve yine tekrar çıkıyor gibi yapıp tekrar düşecek.Sonrasını söylemeyeceğim.Onu da siz tahmin edin.
    Ancak;ky'nin malının bir kısmını 5.02'den alan ve isteyen versin tavan yaptım 5,02'ye verenin malına talibim diyen spek şimdi ne mok yemeye tekrar 4,80 lere düşürür senedi?
    Siz bişey anladınız mı? spek bu moku neden yedi? ben anladım.
    Ben bir şey anlamadım. Lütfen anlatır mısın?

5. Sıkıntı yok. Normal. Alanlar satmak için almadı. Bilançoya kadar yolumuz var. Haftaya 6 nın üzerineyiz. Inşallah.

6. Tekrar kapalı kapılar arkasında tekrar pazarlık yapıyorlardır.tahta stabil hale geldi biraz soguması lazım

7. çok basit hissede zararda olanlar karı görünce dayanamadı verdi. Speek efendi kalanlara verin yoksa eski günlerinize dönebilirsiniz diyor.Temel analiz ve sabır bu işin sırrı gerisi nasip.

8.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok. Normal. Alanlar satmak için almadı. Bilançoya kadar yolumuz var. Haftaya 6 nın üzerineyiz. Inşallah.
    Ben de benzer düşünüyorum.
    Dün sattıklarımın bir kısmını yerine koydum.Daha da alabilirim.
    Spek altından kalkamayacağı işe koyulmaz diye düşünüyorum.
    Tersi olsa da maliyet nasılsa düşük.

Sayfa 78/226 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •